Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismama vagyok....

25 hetes kismama vagyok. Miért ilyen pici a pocakom? Köldök vonalában mérve 95 cm.163 cm magas vagyok és 66 kg.

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

szia :)

tudod én hogy mértem a haskerületemet hogy lássam hogy milyen ütemben nő a pocim?

wc papírral

kb a 15 héttől kezdtem .

eleinte 20 darab ért körbe

utána már csak 18.

és szépen mentem lefele 12 ig.

ezt hallottam vkitől

persze amikor már nagy volt a hasam nem fogyott annyi wcpapír :D


de a haskerülettől függően mindenkinek máshogy nő a hasa

de attól még ugyanúgy szép kisbabád lesz :)

2011. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nekem még az utolsó héten is azt mondták, nem lehet rajtam látni, hogy mindjárt szülök
2011. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi! Nekem még az utolsó héten is azt mondták nem lehet rajtam látni, hogy nemsoká szülök. Úgy néztem ki, mint aki egy kicsit felszedett, az is inkább csak az arcomon látszódott. A kórházban is többen megkérdezték, hogy miért vagyok ott.

Ettől függetlenül én is mindig paráztam miatta, hogy biztos valami gond van, de minden ok volt. Igaz csak 2800 g-mal született a kisfiam - de mostmár "nagy" (9 hónapos), és kutya baja, egy örökmozgó.

2011. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, az eleje kétszer ment el.

Előző kettő vagyok.

2011. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3o hetesen volt ekkora. 33 hetesen 98 és jó nagy pocim van. Nem értem, ez miért kicsi.
2011. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!