Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ha többet leszek...

Kismamák! Ha többet leszek kint a hidegen, akkor jobban fogom bírni?

Figyelt kérdés
Rettentően fázós vagyok , utálok kimenni ilyen hidegben , ezért inkább ki sem mozdulok , pedig kellene. Lehet a hideghez hozzászokni?
2010. nov. 27. 07:10
 1/2 Manka68 ***** válasza:
Hát nem tudom, más hogy van vele, de nekem nem sikerült sosem hozzászokni. Ha mégis megpróbáltam, jól megfáztam. Ha fázós vagy, és ki akarsz menni, jól öltözz fel. Szerintem tök fölösleges kínozni magad. :o)
2010. nov. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindig is fázós voltam, de tavaly nagyon jól bírtam :)

Tavaly Karácsony előtt voltak azok a kemény -18, -22 fokok, és hihetetlenül élveztem! Akkor 37 hetes voltam. 11 hónappal a szülés után, lefogyva, újra fázós lettem, már most nem szeretek kimenni :)

2010. nov. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!