Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gáz, ha nögyógyászhoz...

Mennyire gáz, ha nögyógyászhoz megyünk és nem tudjuk, vagy már nem birjuk ott lent megborotválni? Ciki? Véleményeket szeretnék!

Figyelt kérdés
19-heteske.
2009. jan. 15. 13:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én nem is értem miért kellene teljesen csupaszra borotválni?Ne legyen dzsungel,de egy kis rövid szőr fazonírozva az teljesen jó.
2009. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez egy jó téma. Épp ma borotváltam de nem teljesen csak ameddig kényelmes volt. Hétfőn megyek dokihoz, akkor azért megküzdök vele. Minden alkalommal leborotválom amikor megyek hozzá pedig már a 20.héttől nem látott ott, de tudjátok hogy van ez...sose lehet tudni. Szóval és nem hagyom magam mert engem zavar. Szülés előtt közvetlenül is meg fogom csinálni mert nem akarom,h. ott csinálják. Elég lesz a beöntés is, az is elég kellemetlen.

Én a férjemet nem kérem meg,h. borotváljon le és nem is vagyok biztos benne,h. megtenné. De mindegy mert én sem akarom.


Üdv

36 hetes kismama

2009. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne agyalj ezen, nem ciki és a doki nem is ezzel fog foglalkozni. Ahogy előttem is már írták, lesz még rosszabb is, amikor már a mosakodás is nehezen fog menni. :D
2009. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én mindig csupaszra szedem le ávek óta borotvával, így sokkal egyszerűbb és már megszoktam, meg szerintem esztétikus is.

Mostanában 32 hetes vagyok is 1-2 hetente szedem, de már nem látom, így csak kitapogatom.

De azzal nem foglalkozom, hogy akkor éppen milyen, amikor megyek dokihoz.

2009. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
próbáljátok ki a szappanos borotvát, az nem vág el és "látatlanba" is tudod csinálni.
2009. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
21:29-es! Az milyen? szappanos borotva??Nem hallodtam róla!
2009. jan. 16. 09:10
 17/17 anonim ***** válasza:
a szappanos borotva az egy olyan borotva, ahol a penge körül szappan van, ezért nem kell borotvahabot használni. nekem bejött, nagyon praktikus.
2009. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!