Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 7+5 hetes. Lesz...

Holnap leszek 7+5 hetes. Lesz már szívhang?

Figyelt kérdés

Ha nem, ne is reménykedjek, ugye? Volt már egy elhalt terhességem és most azért igen-igen parázok! Még abba sem éltem bele magam, hogy kismami vagyok, mert...

Szóval ha nem dobog a pici szíve, már nem mondják azt, hogy menjek vissza 1 hét múlva?


2009. jan. 15. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már 6.héttől van szívhang. Ilyenre ne is gondolj, hogy nem lesz. Dehogy nem lesz!
2009. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát pont ezért kérdezem, mert 6+2 hetesen nézték először és még nem volt semmi... :-(
2009. jan. 15. 16:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
valószínű lesz. bár van akinek még ennyi idősen nem látják.
2009. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se gondolj ilyenre.De 7 hetesen már simán van szívhang.Én ugyan ezt kérdeztem a dokimtol pár hete mert úgy jártam mint te.Most 11 hetes vagyok.Rendbe lesz minden.Nyugi.
2009. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :-)

Megőrülök holnapig!!!!!!!!!!!!

2009. jan. 15. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak azért számítasz 7 hetesnek mert a ciklusod első fele hosszabb mint 14 nap. Amennyivel hosszabb az első fele a ciklusnak, annyival kisebb a baba mint a normális ciklusú mamiknak. Nekem pont ez miatt nem jól számolták ki az első gyerkőcnél a szülés idejét!!

Most a másodiknál már okosabb vagyok.

Ha nincs panaszod, vérzés, görcsölés, stb., akkor mindennek rendben kell lennie, és biztos lesz szívhang is.

Nyugi, az idegeskedés is árt a babának!

Drukkolok, hogy minden jó legyen!:)

2009. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én úgy tudom az 5. héttől már van. A kollégámnak megmutatta a doki. Én 7 hetesen voltam és nekem nem mutatták meg :( Először csak a 12. héten hallottam, viszont egy biztos, hogy van. Kérd a dokid hogy mutassa meg.


35 hetes

2009. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Túl vagyunk az uh-on és az én Drágám megmutatta pici szívét! Ez egyszerűen felfoghatatlan!

:-))

Köszönöm még 1* a bíztató szavakat!!!

2009. jan. 16. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!