Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha 35 hetesen azt...

Normális ha 35 hetesen azt érzem kb 2 napja, mintha a baba tolná magát lefelé?

Figyelt kérdés
Néha egészen lemegy, a szeméremcsontom körül érzem, esténként meg mikor oldalrafordulok és megmozdulok nagyon szúr. Van valaki még így?
2009. jan. 15. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a 34 hét végén járok és nekem is hasonló érzéseim vannak!A baba helyezkedik attól érzed a szeméremcsontod körül.Már nagyon kicsi a helye.Néha alig birok megfordulni,vagy kikelni az ágyból.Már nem sok van hátra,kitartást és könnyű szülést kívánok neked!
2009. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, én is így vagyok ezzel. A 28. héten kezdődött és azóta egyre durvább. A pocakom eszállt és a babó buksija beilleszkedett. Később annyiban lesz rosszabb hogy mindegy mit csinálsz nagyon fog fájni. Én már úgy fordulok az ágyban mint gy 100 éves ember. Hihetetlen. Kitartás.

38 heteske

2009. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!