Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AZ lehetseges, hogy 8 hetesen...

Anna 27 kérdése:

AZ lehetseges, hogy 8 hetesen nol a has? Elso baba, es nem birom begombolni a nadragomat, ha sikerul is, akkor meg faj es nagyon zavar.

Figyelt kérdés
Lehet,hogy ikrek?Nagyon orulnenk neki.Ha ikrek,akkor gyorsabban nol a has?
2011. okt. 9. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy elkezd nőni, de inkább a többedik babánál. Ekkor még sokszor a puffadás okozza azt, hogy nagyobb a has. Esténként a kismamák általában felpuffadnak, de van aki napközben is. Mindenesetre, ha nem kényelmes szerintem ne gombold be a gatyát (vegyél kismamabandázst)

Boldog babavárást :)

2011. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Puffadás inkább.

Én kötöttem gumit a gomblyukba, és úgy használtam még egy ideig a nadrágokat.

2011. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább még puffadás. Én ilyen idős terhesen olyan szinten voltam felpuffadva (egész nap), hogy rólam sokszor azt hitték, hogy sokkal idősebb pocakos vagyok. :) Pedig nem voltam még csak túlsúlyos sem. Igazándiból nőni úgy a 13. héten kezdett a pocakom. A 16. héttől pedig már nem esett jól a hasonfekvés sem.
2011. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van,nem puffadtam egyikkel sem.Viszont 14 hetes terhesen akkora pocim volt mint aki 6hónapos.Ennél már csak nagyobb lesz a pocakod.:-)Nehogy begombold a nacid ha fáj.
2011. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bár nekem a másodiknál, de a 8. héten már egyértelmű volt, hogy ez nem csak az ebédem, ami bent van.
2011. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nekem mar most kenyelmetlen hason fekudni.nem ugy tunik,mintha fel lennek puffadva,de ki tudja.....
2011. okt. 9. 22:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, en 6+4 napos kismama vagyok de en mar most latom a puklit :) persze ez meg csak a megnagyobodott meh. Estere en is pufibb leszek, de most megnyugodtam, hogy ez masnal is elofordulhat. Szep babavarast!
2011. okt. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ikrek én ugyanígy éreztem magam mint te! Sőt én már a 6.héten nem tudtam hasra feküdni mert nem volt jó! Jóval előbb kell (kb a 4.héttől)pisilni menni a magasabb hcg szint miatt!A gatya gombolás pedig a 7.héttől volt kényelmetlen! Bizakodj!!! Üdv:9 hetes ikres kismama:)
2011. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én 10 hetes vagyok. A 6. héttől én se tudok hason aludni, kényelmetlen,fáj. A pocakomon nekem is látszott,főleg ha bekajoltam,rögtön puffadtam, De már most kaja nélkül is meglátszik a kis pukli:)


Nekem ultrahangon egy babát láttak eddig( pedig hajlamos vagyok az ikrekre):)

2011. okt. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel ilyenkor a méhed még a szeméremdombod mögött van, így kizárt,hogy "érezd". Ez tényleg inkább csak puffadás.
2011. okt. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!