Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bejelentenétek a helyemben...

Bejelentenétek a helyemben karácsonykor a babát? Mikor jelentettétek be? 9+3 hetes leszek addigra. Lombikbaba.

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 19:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Hát szerintem igen,de csak a szűkebb családi körben mondanám meg,bár az enyémek addigra már tudták mert ugye ezt nem lehet eltitkolni.Amikor a barátainknak is mondtuk addigra már 12hetes elmúltam,addig nagyon paráztam!!!

Boldog babavárást!!


egy lombikos anyuka.

2010. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Szia!


Én be, de csak a legszűkebb családban és megkérném őket, hogy a helyzethez alkalmazkodva ne verjék nagy dobra- még.

2010. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Ja, és kb. 10 hetes voltam, amikor a férjem szüleinek meg az én szüleimnek elmondtuk.
2010. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

De jó!!!

Én mindenképp elmondanám a családnak. Szerintem ez a legszebb alkalom lesz erre!

Hanyadik beültetés sikerült? (Én most megyek a 3. lombikomra.)

2010. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly én is ezen vacilláltam:D 7 hetes voltam szenteste:D Tudni kell, hogy külföldön lakunk, és csak egyszer egy évben, nyáron tudunk hazamenni. De tavaly karácsonykor úgy döntött anyósom, hogy meglátogat minket az anyukájával és a húgának a párjával. Amikor ezt megbeszéltük, még nem tudtuk, hogy terhes vagyok. Kiértek pár nappal szenteste előtt, és csak szenteste mondtam el. Volt nagy sírás:D A legboldogabb karácsony volt az életemben eddig. De idén még boldogabb lesz! Most már nem a hasamban, hanem az ölemben tölti a karácsonyt a kislányom:D

Azért írtam le, hogy azt sugaljam, hogy igen!!!! mond el, mert én úgy voltam vele, hogy lehet, hogy ez a baba nem akar megmaradni, meggondolja magát, de akkor ott volt velünk karácsonykor! Mond el, legyen ez a legszebb karácsonyi ajándék, amit a fa "alá" tesztek!

2010. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

6.

Sok sikert!!

2010. nov. 27. 20:07
 7/33 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, aki eddig írt!
2010. nov. 27. 20:08
 8/33 anonim ***** válasza:

Hú de jóóó,gratulálok! :)

Mi 7 és fél hetesen jelentettük be,mindenki nagyon boldog volt!Már inszemre jártunk és ekkor volt az első komolyabb ultrahangunk.

32hkm

2010. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hű, itt mindenki milyen bátor volt :)
2010. nov. 27. 20:10
 10/33 A kérdező kommentje:

Hogy-hogy nem lehet eltitkolni?? Ja, arra gondolsz, h ha a szűk családnak mondod másnapra már az egész utca tudja? Mert ez nálunk is így lenne sajnos.. Ti Elmondtátok a 9. hét előtt?

Köszi a választ!!

2010. nov. 27. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!