Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye rendben lesz minden?...

Ugye rendben lesz minden? Lombikbaba beültetésem volt pár napja, néha mensis érzésem van, éjszaka pedig eléggé fájt a hasam alul. Eléggé székrekedésem is van a fekvéstől.

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia.egész nap fekszel?Nem hiszem hogy baj lenne,h fáj a hasad.Nekem is fájt alul több hétig is főleg amikor 12óra állómunka után hazamentem.Alig vártam,h lefeküdjek pihenni,de ne feküdj egész nap az se jó nem vagy beteg!!

Csak akkor pihenj ha úgy érzed le kell feküdni vagy ülni.


egy lombikos anyuka.

2010. nov. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak az első 3 napban fekszem, persze akkor sem 24 órát, kb. 2o-at, mert enni-inni, pisilni kell :) Neked is volt olyan érzésed, mintha meg akarna jönni, a beültetés után pár nappal? Mikor mentél vissza dolgozni? Mennyit pihentél? Köszönöm a válaszodat.
2010. nov. 8. 12:14
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen nekem is volt ilyen érzésem még a beülti után két héttel is mintha most akarna megjönni,sokszor mentem is wc-re hogy megnézzem van-e valami.

Én ha jól emlékszem nem egészen egy hetet voltam otthon.Jó rég volt már!!Most 2,5-éves a fiam.Aztán mentem vissza 12-órázni meg éjszakázni és folyamatosan éreztem egy idő után ezt a hasfájás szerűséget vagy inkább olyan feszítő érzést főleg ha nem igazán tudtam napközben leülni egy kicsit pihenni.

Nyugi nem lesz baj,ez jó jel ha ilyet érzel!!!:):)

Megírod majd hogy sikerült-e?

Drukkolok!!!

2010. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, aranyos vagy :) Megírom majd..
2010. nov. 8. 15:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne feküdj annyit!!!! Ha mozogsz, akkor jó a vérkeringése a méhednek, ha fekszel az nem segíti a babóca(ák) beágyazódását! Nagyon sok sikert neked!
2010. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Tegnap már járkáltam pár órát, egyre többet fogok majd.
2010. nov. 9. 09:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy sikerült-e a lombikod?
2010. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, emelkedett a hcg-m, de azért még izgulok, h minden rendben legyen :S
2010. nov. 18. 11:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Juj de jó!!!! Nagyon szorítok neked!
2010. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szia.

Na minden oké?Fájdogál még a hasad?Vissza mentél már uh-ra?

2010. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!