Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 5.5 hetes. Voltam...

Most vagyok 5.5 hetes. Voltam orvosnál, mondtam neki, hogy pozitív volt a tesztem, ő megvizsgált és közölte velem, hogy valóban terhes vagyok. Miért vérzek mégis?

Figyelt kérdés
Ma elkezdtem vérezni, bár nem olyan intenzitású, mint szokott és nem is görcsölök. Az orvost felhívtam, de ő azt mondta. hogy nem kell aggódnom. Szerintetek menjek inkább más orvoshoz?
2008. jan. 14. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom, előfordulhat, hogy amúgy is menstruálnál, és azért vérzel, ezt Te tudod pontosan, de én magamból indulok ki,én is vérezgettem az elején nem nagyon, de egyből írt fel gyógyszert.Viszont ő látott téged először, és ő az orvos.De ha már most bizonytalan vagy benne, menj másikhoz, és meglátod az mit mond, lehet én is így tennék.
2008. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokan "menstruálnak" terhesség alatt, főleg az első 3 hónapban, de van aki végig...

Ez normális, nem kell megilyedni.

Amíg nem élénkpiros tiszta vér, nem görcsölsz és nem vagy láza, semmi gond.

Azért mindig említsd meg a dokinak,ha hasonló van.

Ne félj, semmi baj!!

Kerüld a meleg vizes fürdőt!

2008. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos ami biztos alapon menj el egy másik dokihoz! Én biztos elmennék! Kívánom, hogy ne legyen semmi baj, de jobb, ha odafigyelsz!
2008. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kereshetsz másik dokit is,de szerintem tudja a doki a dolgát.A barátnőmnek is megjött terhesen a mensije,és nincs baja.De te tudod,te érzed a tested.Azért vigyázz magatokra,ne stresszeld magad túl,az sem jo a babának.
2008. jan. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Minden test más és más. Olvastam a többi választ, és abból is ez látszik. Tehát, nem biztos, hogy a te szervezeted ugyanúgy reagál. Én is 5 hetesen voltam dokinál és azt mondta, hogy a vérzést nagyon nem szeretjük, így ha lenne, sos hívjam telefonon és menjek hozzá. Az orvosok biztos tudják a dolgukat, mégis másképp beszélnek és viselkednek.

Én biztos beszélnék az orvossal újra. Ha már most nem bízol benne, akkor keress másikat. Fontos, hogy elégedett legyél vele, és bízz benne.

Mindettől függetlenül lehet, hogy tényleg menstruálsz.

Valamerre lépj, hogy ne maradj bizonytalanságban.

7 hetes kismama

2008. jan. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!