Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam orvosnál 16+5. nem...

Ma voltam orvosnál 16+5. nem csinált uh t csak kézzel megvizsgált. Létezikilyen? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Németországban élek.Mikor a lányommal voltam terhes minden 4 hétben csináltak uht.Nem kellett fizetni érte,a biztosító állta,.

Ma voltam kontrollon,a dokinö megnézte,modta rendesen fejlödik. Megkérdezte,hogy csak a biztosító általfizetett uh-kat kérem,vagy fizetek érte.

Erre azt mondta,hogy 120€.(a mai)Hát én nagyon sokkaltam.

Léttezik ilyen??

A barátnömnek egy másik rendelöben minden alkalommal megnézték a babát.

Ráadásul beírta a kiskönyvembe,hogy szívhang rendben,babymozgás rendben.Honnan tudja,ha meg sem nézte??

È`n nagyon kiakadtam.

Ha a lányom felébred biztosan felhívom,hogy honnét tudja,ha meg sem nézte.Meg gondolkodom,hogy felhívok egy másik orvost,hogy tényleg fizetni kelle érte.Lehet,hogy dokit váltok.

A rég dokim nem lehet,mert elköltöztünk. :(

Ki mit tennea helyembe??

Ahol nem csinálnak uht hogy nyugszik meg,hogý jól van e a babája??


2009. okt. 1. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is Németországban élek, 24 hetes vagyok. Igaz, a biztositó csak 3 uh-t fizet, a többit neked kell, ha akarsz pluszban. De velem alá is irattak valami papirt, hogy milyen vizsgálatokat kérek, ami nem kötelező, és fizetni kell érte. Ilyen a cukorterhelés, a toxoplazmózis, CMV, és a streptococcus is. Ezekről kapom is a számlát utólag a biztositótól. Engem havonta vizsgál a doki, hüvelyi uh-val mindig megnézi a méhemet, de a babát nem, azt csak a 12., 22., és a 32. héten. Jövő héttől viszont mindig van CTG.
2009. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem mi magyar kismamák szeretnénk a problémáidat! Nekünk van egy 0. uh, aztán a 12, 18, és 32. héten egy. Ennyi.
2009. okt. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem ez új,mert mikor a lányommal voltam terhes,nem is régen a lányom 20 hónapos,minden alkalommal a doki megnézet uh val.Most meg zavart nagyon,hogy nem tudom mekkora a babám,jól van e??Ma megbeszéltemdu a dkival,hogy legközelebb kifizetem a 120 €csak nézze meg a babát.
2009. okt. 1. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egy uh 45 euroba kerül, 120-ért 3 "jár", a 3D-s pedig 87 euro körül van. A 120 biztos nem igaz. Milyen biztositásod van?
2009. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
AOK kártya´nk van.Mindenkinek.
2009. okt. 2. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!