Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » UM:2010. 02. 04-08-ig tartott....

UM:2010. 02. 04-08-ig tartott. Múlthéten +teszteltem. Ma voltam orvosnál aki megvizsgált és hüvelyi UH-t is csinált. A papíromra a következöt irta: 5,3x2,8-as gyűrű a két endometrium lemez határán. Ebböl még lehet baba?

Figyelt kérdés
Fáradékonyságot és gyomorfájást észleltem pár napig, de most már azt sem. (egyébként 4 ik baba)
2010. márc. 12. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből baba lesz:-)))Gratulálok!Nekem is így volt 4napja késett,rá egy hétre kialakult a petezsák!
2010. márc. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Az orvos azt mondta még,hoyg mivel az endometrium határán van, lehet még méhen kívüli is.Ezt nem értem,hiszen már beáygazódott nem?
2010. márc. 12. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Még nem teljesen.nekem is mondta lehet méhen kívüli is,de ezt a kontroll uh.megtudod,de szerintem bent van.Mikor mész uh.ra?Első voltam.
2010. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
EGY HÉT MÚLVA KELL CO.MENNEM
2010. márc. 13. 20:49
 5/9 anonim válasza:

Szia, Nekem az um.02.03-án volt. 03.12-én menrtem nőgyógyászhoz, aki azért beutalt hüvelyi uh-ra, bár mondta ráérek menni a jövő héten, de persze kivncsi voltam, nem bírtam várni. Nekem azt írták, hogy az uterusban egy szabályos petezsák látható. Átlagos átm. 13 mm. Grav.s.:6+/-1hét. Ys.ábr. az uterus rfv-ben. Dokihoz csak a jövő héten kérek időpontot, így semmit nem tudok, csak hogy méhen belül van. Amúgy ahogy kimaradt jelentkezett minden tünet, ami a nagy könyvben megvan írva.

Ja és gratulálok, főleg hogy negyediket is mersz vállalni ebbe a mocskos világba! Sok sikert, és jó egészséget!

2010. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ és én is sok egészséget kívánok!
2010. márc. 14. 21:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja,hogy merem vállalni? Na igen kemény!Az első gyerekem úgy jött ahogy a nagykönyvbe meg van írva.(fiú 16 éves)A második sokat váratott magára.Hosszú évek próbája,orvoshoz járás gyógyszer,de sikerült.(fiú 7éves lesz)Aztán szerettünk volna egy kislányt is.Persze nem volt egyszerű. Orvos ,gyógyszer,injekcio de lett eredménye.(kislány 17 hónapos)MÁR Amikor terhes lettem a lányommal már akkor a következőről beszéltünk.Aztán ez a gazdasági helyzet ránk is rányomta bélyegét És már nem volt téma.Aztán 2 hete kiderült hogy terhes vagyok.5hetes.Ahogy a nagykőnyvbe meg van írva.Ja és szoptatok még.Úgy döntöttünk megtartjuk.
2010. márc. 14. 22:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező!Én szívből gratulálok a babádhoz és persze a gyerekekhez.Én a 3.at várom és minden élet egy csoda ha megszületik!Nekem ennyi ilyen egyszerű,a többi másodlagos..Szeresd őket nagyon és minden nehézségen átsegítenek:-)
2010. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,aranyos vagy.Mi is nagyon várjuk,aztán majd lesz valahogy.Nem vagyunk már kezdők.Házunk van mindkettőnknek kocsija,egy tányérral több meg jut.Hisz mindig ezt akartuk.Imádok terhes lenni és szülni.
2010. márc. 15. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!