Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet észrevenni hogy...

Hogy lehet észrevenni hogy keményedik e a has? Béres magnézium250mg amiben van b6 vitamin mennyit lehet szedni? 3x2?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, 3x2-t szedhetsz belőle nyugodtan. Ha keményedik ,azt tuti észreveszed, belülről és kívülről is érezhető jól. Szó szerint olyan érzés, mintha egy nagy és nehéz fémgolyó lenne a pocakodban a baba helyett néhány másodpercig.
2010. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt mondta a doki kicsit keményedek de én nem érzem!azt sem mondta hogy a béres magnéziumot hogy szedjem!azt irta a kiskönyvembe hogy 3x2!nem sok ez?az napi 1500 mg?
2010. nov. 28. 15:01
 3/9 anonim ***** válasza:
A béresből ne szedj 3x2-t, mert az iszonyat sok. Szerintem max 2x1 dózisban szabad szedni. A sima Magne B6-ra mondják a 3x2-t, mivel az csak 50 mg-os, ha jól tudom.
2010. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, mint az előttem válaszoló, hogy a sima MagneB6-ból lehet napi max. 3x2-t, a Béresből pedig max. napi 2.
2010. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászom azt mondta hogy napi 1000mg-ot szedhetek nyugodtan ha nagyon keményednék. Első babánál szedtem is, most még nem kellett (27 hetes vagyok).

Üdv. 14 hónapos kislány és 27 hetes pocaklakó anyukája

2010. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Neeem, a béresből ne szedj be annyit, abban sokkal több a magnézium mint a sima készítményekben. Napi max 2 db. Lehetséges hogyha nagyon-nagyon szükséges még egyet bevehetsz, de azt már kérdezd meg az orvostól. A béresbőlegyébként a normál adag a napi 1.
2010. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok, kérdezd meg az orvost. Én nagyon keményedtem, így a béresből 4-et szedtem, semmi baja a lányomnak se nekem. Ennyit nyugodtan bevehetsz ha nagyon nagyon nagyon keményedsz és nem múlik. A kórházban infúzión sokkal többet adnának.
2010. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ nektek!kiprobálom
2010. nov. 28. 19:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én magnesi-citricit szedek, abban 500mg magnézium van tablettánként! Jelenleg 3X1 a napi adag (1500mg), de azt mondta az orvosom, ha keményedek, görcsölök, vegyek még be, max. napi 3X2 szemet! Többször rákérdeztem, azt mondta, ennyi a megengedett, nem árt, de nehogy koraszülés legyen!

Minden jót!

2010. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!