Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok. Kb.3 napja...

6 hetes vagyok. Kb.3 napja gyenge pecsételő vérzéswem van. Gyógyszert nem kaptam, csak pihennem kell és magne b6-ot szedek. Palástfüteát és céklalevet is iszok. Ezek segíthetnek? Mit tehetek még? Nagyon féltem a babám!

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
3 napja? És a doki nem írt fel semmilyen gyógyszert??? Hú, a z a baj, hogy nem emlékszem, hogy nekem milyen vérzéscsillapítót ajánlott a gyógynövényes... Mindenesetre én csak egyszer barnáztam, amit un-án nem is látott az orvos mégis kaptam Duphastont és magénzimumot 3x2-t, szigorú ágynyugalommal. Nem akarsz elmenni egy másik nődokihoz is????
2009. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor mesiznél előfordulhat, hogy vérzel és görcsölsz valakinél ez gyengébb valakinél erősebb. Amikor valaki vetél általában ömlik belőle a vér. Én is 6 hetes vagyok és nekem is volt a héten, hogy pisiltem utána jött ki egy kis vér majd barnáztam. Elmentem dokihoz és azt mondta, hogy ez normális és hogy másnál még erősebb vérzés is kialakulhat mesi idején.De van is ismerősöm akinek szinte rendesen megjött a terhesség alatt párszor.
2009. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem hasonló votl a 7. héten. A SOTE I.-n azt mondta a doki hogy semmi gond nincsen, mert ez egy úgynevezett utó menstruáció. Tehát a szervezetem még reagált egyet arra hogy meg kellene jönnie. Ráadásul 7 napig tartott. Nézesd meg a biztonság kedvéért a dokival, a nyugalom mindennél fontosabb.


35 hetes :)

2009. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen tünetekkel mentem orvoshoz 6 hetesen és Utrogestant írt fel a doki. 2 napra rá teljesen el is múlt a vérzés. A gyógyszert a 12. hétig kellett szednem.
2009. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Addig is míg eljutsz dokihoz,keresd fel a babatervezők otthona című honlapot és rendelj egy Bryophillum D6-ot.Ez egy homeopátiás terhesség erősítő szer,ami megnöveli és szinten tartja a sárgtesthormon termelődését.Én egészen a 12. hétig szedtem,nem is volt semmi gondom!
2009. jan. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Duphastont és Utrogestánt kaptam a 12 hétig mind a kettö elősegiti a terhesség megmaradását!A neten Dr Fülöp István segitett nekem szivből ajánlom!A neve alapján rá tudsz keresni!
2009. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!