Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok....

26 hetes kismama vagyok. Titeket is elszokott kapni valamiféle gyengesség? Szinte még feküdni sem tudok. Ezt gyerek csinálhatja, vagy mitől lehet? HOgy segíthetnék magamon?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 11:11
 1/1 anonim válasza:
Engem gyakran attól kapott el a gyengeség érzet ,hogy leesett a vércukor szintem.Ha teheted mérd meg acukorszinted rendszeresen,ha nincs rá lehetőséged akkor, egyél gyakran keveset. Főleg magas rosttartalmú ételeket,sok gyümölcsöt.Ezekböl sok hosszabb időre elegendő energiát de nem túlzottan sok kalóriát vehetsz magadhoz.És kissebb az esély hogy leesik a vércukorszinted. Egyébként erre azért kell nagyon odafigyelni mert a babának ebben az időszakban nagyon sok energiára van szüksége.
2009. jún. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!