Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel pozitívat teszteltem...

Ma reggel pozitívat teszteltem! Ittam a cickafark és palástfűteát eddig. Palástfüvet meddig lehet inni? Milyen magzatvédő vitamint szedjek? Folsavat már szedem, meg vasam is, mert vérszegény vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Én amikor már pozitívat teszteltem, nem ittam utána a palástfüvet. Elevitet szedek, de nagyon sok vitamin van: gravida, hipp natal, femibion, ladeevit...

Gratulálok!

2010. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nekem az Elevitet tanácsolták, de ha bemész a gyógyszertárba és szólsz, hogy babát vársz és vérszegény vagy, akkor lehet, hogy olyat adnak, ami számodra kedvezőbb. Még egyszer gratulálok! :)
2010. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.már van egy 17hós kisfiunk,vele elevitet szedtem,de szorulásom volt tőle és gondoltam,hátha van már vmi újdonság,amit esetleg jobban ajánlanak.a gyógyszertárban nem kérdezősködhetek,mert még nem szeretnénk elmondani senkinek,rá kell készülnünk,mert biztos érnek majd támadások a kis korkülönbség miatt,eddig mindenki azt kérdezte,mikor megyek vissza dolgozni.a gyógyszerész meg a család barátja,szóval neten rendelném,ezért kérdeztem :)

teszveszen láttam is elevitet,aminek még jó a szavatossága és így olcsóbb is lenne.

de addig vegyek vmit,amíg az megérkezik?dmben hipp natalt mondjuk?

2010. jún. 18. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Nem biztos, hogy most is szorulásod lesz az elevittől! Mostanában sokan elkezdték szedni a Ladeevitet (van honlap is). A hipp nataltól tuti nem lesz szorulásod viszont!

2010. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nini24 ***** válasza:

Szia!

ÉN A palástot a 8-9.hétig ittam kb, addig elég állítólag! A Femibion 800-at nagyon dicsérik, én is azt szedtem az elején, most Hippet iszok, az nagyon természetes!A Femi mellé nem kell semmi más külön, benne van minden, és nem okoz szorulást. Csak drága :(

26 hetes kismamó

2010. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia.gratula a babóhoz!nekem csak kérdésem lenne,méghozzá az hogy mikor kezted el inni a cickafark,és mikor a palástfü teát?mióta próbálkoztatok?és mióta ittad a teákat?bocsi a sok kérdésért,de mi már 6 hónapja próbálkozunk és eddig semmi,és ráadásul a ciklusom is rendszertelen.remélem ez segítene nekem! Köszönöm ha segítessz!
2010. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy babásan már palástfüvet nem szabad inni.
2010. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5hónapig próbálkoztunk.29napos volt a ciklusom,így a cickafark tablettát a 14.napig szedtem és a palástfüvet utána kezdtem el inni.az első teás hónapban összejött a baba
2010. jún. 21. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!