Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet nem észrevenni...

Hogyan lehet nem észrevenni hogy valaki terhes?

Figyelt kérdés
Tv-ben látni sok olyan nőt, aki akkor veszi észre hogy terhes mikor már jön a baba. Ezt nem értem, a hasa nem nő meg? Mert hát van olyan hogy menstruál mellette, és nem észlel semmi rosszullétet, de az hogy nem nő meg a hasa? Ez hogy lehet?
2010. nov. 29. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt még hagyjuk, hogy a hasa nem nő, de nem érzi hogy rugdos??

Nekem a lányom majd kirugta a bordám a helyéről, lehetetlen nem észrevenni.

2010. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem, meg azt sem, hogy a család nem látja. Akármennyire is erős testalkat, vagy duci az illető, azért egy terhes pocak más, főleg az utolsó időkben. Még az első néhány hónapban, ha valaki menstruál, az érthető, hogy nem gyanakszik, de ahogy nőni kezd a pocak, és mozgolódik a baba, azt ne mondja senki, hogy nem tűnik fel neki.
2010. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, pont tegnap láttam a tv-ben egy nőt, akivel ez volt a helyzet. Ő sportolt is , vékony volt és lapos volt a hasa. Aztán elkezdett fájni a hasa, kórházba vitték és elindult a szülés. Egészséges gyereket hozott a világra. De akkor mért nem volt hasa?
2010. nov. 29. 11:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha bizony összejön :) Én a 4. babámat, ha akartam volna, aár le is tagadhattam volna. A 9 hónap alatt egyetlen dekát sem híztam, pedig nem vagyok kövér, igaz van rajtam némi felesleg (62 kiló vagyok és 16 cm). Még az utolsó héten is csupán 80 cm volt a derékbőségem... így aztán tényleg sokan észre se vették, hogy babát várok... pedig nyár volt! Az már számomra is fura, hogy a baba mozgását nem veszi valaki észre, hiszen az azért nem észrevehetetlen, főleg a 28-30. hét körül... Egyébként az első 2 hónapban nem nekem is megjött és teljesen tünetmentes terhességeim voltak...
2010. nov. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd kis csaj simán palira vette a szülőket nálunk. Nem tudta Ő sem, legalábbis ezt mondta. Az SFR-re rohantak vele és a szülészeten fejezték be a napot.
2010. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Neked a dokim mesélte, hogy 2008 májusában (nem emlékszem melyik nap) bement egy 4 gyermekes családanya, megszülte az 5.gyermekét is...Állítólag végig nem vette észre, erre 2009 május (előzőhöz 10napra) ismét a dokim volt ügyeletbe, megjelent ugyanaz a nő, és ismét szült egy egészséges babát...:) (amiből elvileg semmit nem vett észre....

Én a 19,héten vetem észre a picit (nem híztam, rendesen megvolt..) és onnan hogy megmozdult, szóval szerintem képtelenség nem észrevenni mert főleg később már elég erőteljeseket mozog...

2010. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom...előttem ez titok :) Én annyit tudok h én nem tudtam volna nem észre venni :)))
2010. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én magam sem értem,hogy lehet nem észrevenni,hogy terhes az ember lánya,de létező dolog a REJTETT TERHESSÉG fogalma.

Ezt nézzétek meg: [link]

2010. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

megnéztem a videót, de én még mindig nem tudom ezt elképzelni

az rendben van hogy vki mondjuk 6 hónapig ne vegye észre, mert megjön neki, és esetleg molettebb, de hát a hasa akkor is megnő a végére

meg hát mozog a baba!

én ezt egyszerűen nem tudom elképzelni

2010. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én írtam a videós linket.

Én sem igazán tudom elképzelni,hogy a francba nem lehet észrevenni,hogy terhes valaki,de hát orvosilag igazolt,létező betegségről van szó!!!

2010. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!