Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan fogom észrevenni, ha...

Hogyan fogom észrevenni, ha szoptatás alatt terhes leszek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jön meg a mensid, terhességi tüneteid lesznek, pozitívat tesztelsz. Ha szopi alatt nem jön meg, akkor az uccsó kettő, de én 1 évig szoptattam mégis a szülés utáni 2. hónaptól már volt rendes mensim.

30 hetes + 22 hós

2009. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy ha szoptatsz, akkor a tejed mennyisége csökkenhet és előfordulhat, hogy egyik napról a másikra nem kell a babádnak a cici, mert megváltozik a tejed íze. Nálunk ez történt. Akkor voltam 3-4. hetes terhes.
2009. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is szoptatás alatt estem teherbe. A mensit nem nagyon vártam, mert nem igazán jött meg, pedig a fiam 1 éves volt amikor ismét teherbe estem. Én az állandó rosszullét miatt vettem egy tesztet és pozitív lett. A tej íze valóban változhat, mert kisfiam nem annyira szívesen szopizott utána és le is álltunk a szoptatással.


14,5 hónapos kisfiú anyukája

13 hetes kismami

2009. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólók hasonlók, de ebből is tanulhatsz. A lányomat 1 éves koráig terveztem, hogy szoptatom (aug.-ba volt 1) de már májusba mondtam, hogy szerintem jöhet a másik bébi. Az istennek nem akartam teherbe esni. Erre a lányomat persze fokozatosan szoktattam a szopiról és mire teljesen leszokott azonnal teherbe estem. Tehát nem minden esetben, mert ugye kivétel erősíti a szabályt, de jó fogamzásgátló módszer a szopizás. Most 6 hetes vagyok :)
2009. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!