Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha most leszek terhes, idegene...

Ha most leszek terhes, idegenek mikor fogják először észrevenni a pocim?

Figyelt kérdés

mert majd ahogy nő, egyre öltözünk be :)


gondolom akkor csak a szülés előtt pár héttel vennék észre. legkorábban márc végi baba lenne.


mondjuk nem lenne hátrány, nem akarom, hogy mindenki tudja egyből. de az se baj ha igen, csak kíváncsiságból kérdem


2010. júl. 5. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha most terhes lennél, azért októberben már látszana és akkor még nem kell beöltözni, január végén és februárban meg már nagykabát alatt is megmodják, hogy terhes vagy. A lányom májusi baba volt februárban már bőven látszott a kabát alatt is.

De lehet alkati kéréds is, lehet Neked amúgy sem nőne nagyra a hasad. Most 11 hetes vagyok, én le sem tudnám már tagadni!

2010. júl. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, hogy mikor látszik. Függ az alkatodtól. a lepény helyétől, attól, hogy a baba hogyan fekszik és attól is, mennyire laza a hasfalad.. Én pl. a 4. babámmal úgy jártam, hogy még sok távolabbi ismerős, akikkel elég sokszor találkoztam, se vette észre közvetlenül a szülés előtt se (nem kötöttem mindenkinek az orrára)... Még a kórházban is meglepődtek a nővérek, mikor szülni mentem, mert alig volt pocakom, mint másnak félidősen... Bezzeg a 3 naggyal hamar látszott :)) Pedig augusztusi babám van :)
2010. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

komolyan?


családban van most kismama. ő 16 hetes. ruhában semmi sem látszik még. de ő elég husis.


én alapvetően vékony vagyok: vékony kar, láb. popsi van, meg egy kis poci, csak még nem a baba miatt. (de annak is elmenne :))

2010. júl. 5. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Már kb. 22 hetes voltam, amikor pulcsi nélkül voltam, na akkor észrevették, amúgy senki semmit. Mondjuk nem is nagy a pocakom, és nincs feleslegem. De nekem későn kezdett nőni a hasam, és eleve takart a sok ruha.

27 hetes kismama

2010. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. nem vagyok kövér,bár csont sovány sem. 62 kilóval 160cm-rel kezdtem a terhességet és ugyanennyivel mentem szülni is. Semmit sem híztam,pedig szó szerint zabáltam... érdekes, a nagyoknál azért híztam 8-9 kilót :)
2010. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!