Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik az a homeopátiás...

Melyik az a homeopátiás gyógyszer, ami csökkenti a hányingert a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

12 hetes terhes vagyok, de egy kicsit sem múlik a rosszulétek, hányások száma. Az a bajom, hogy nagyon epés lettem,mióta babát várok és már 5 hete nem ettem főt ételt sem. Kezdek lelkileg is legyengülni. Aki tud segíteni, kérem írjon!!

Vettem egy tabacum nevű bogyót, de nem jött be sajnos:(!


2010. máj. 6. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Magneb6. Felerősítik egymás hatását. Egyébként maga a B6 vitamin a "rosszullét" csökkentő.
2010. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de egyik sem segített rajtam, sajnos:(!
2010. máj. 6. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg a cocculine tablettákat, de csodát ne remélj! Én most kezdtem szedni és reménykedek, hogy nem lesz semmi galiba, de első két terhességemnél nagyon hányós voltam, gondolom most is az leszek. De azért próbálkozni lehet. Majd félidősen elmúlnak! Addig kell kitartani. :-( Bár utána meg már kezd nagy lenni, és azért ég az ember gyomra.. :-)
2010. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cocculine-homeopátiás gyógyszerkészítmény,de erre az van írva hogy utazási rosszullétekre.Nem tudom terhesek szedhetik-e,kérdezd meg a dokit,de én a gyerekeimnek ezt adom amikor hánynak és elmúlasztja.
2010. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt ajánlotta a védőnő, hogy egyek egy kis mogyorót, vagy kekszet. Én is azt hittem, hogy nem fog soha elmúlni, de 3-3 és fél hónap után tényleg abbamaradt.KITARTÁS!!
2010. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen ezeket szedhetik terhesek,azért is kérdeztem meg, h nekem mi is lenne a legjobb, mert a terhességi hányinger mellett túlzott epetermelésem is van:):(!
2010. máj. 6. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Sepia a neve,én ezt szedtem,nekem sokat segített...

És mellette ami még jó a sima B6 vitamin (így külön is lehet venni)

2010. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 7. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!