Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan, hogy pozitív teszt,...

Olyan, hogy pozitív teszt, hányinger rosszullét és az ultrahang negatív hallattatok? Azért kérdezem, mert ezek vannak nálam, de csak 1 hét múlva megyek dokihoz és izgulok minden ok legyen.

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 16:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiatal a terhesség akkor csak megvastagodott nyálkahártyát lát egy nagyon nagyon jó szemű doki is.

Jövő héten többet fogsz látni.

2010. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártam én is. Nemvárt napján pozit teszteltem, 5 nap múlva mentem dokihoz (nem bírtam már várni), de nem látott még semmit, csak megvastagodott méhnyálkahártyát. A leletemre az van írva, hogy terhességre utaló jel nincs :-( Egy hét múlva rendelt vissza UH-ra. De a hőm még mindig fent, nem jött még meg, úgyhogy csak van valami :-)

Biztos korán mentünk!

2010. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
kedves 16:12!nálod id pozítiv teszt meg a többi volt és mégsem láttok semmit?mikor mész újra dokihoz?én menszi szerint 4+5 vagyok.
2010. nov. 29. 16:21
 4/21 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. nov. 29. 16:22
 5/21 anonim ***** válasza:
Csütörtökön voltam, akkor voltam én is 4+5, szóval ovu után 19. napon, és még nem látott semmit, pedig 3, egymáshoz képest erősödő pozi tesztem van. Csütörtökön megyek újra. Remélem minden rendben lesz.
2010. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
majd írjál légy szíves mi volt.
2010. nov. 29. 17:24
 7/21 anonim ***** válasza:

Hali!Nekem menzitol szamolva ma 6 hetes a terhessegem, ma voltam uh-n es a doki csak 2 mm szikholyagot latott, meg nincs szivhang, szerinte kesobb volt peteeresem.5+5 hetet irt a papiromra.Jovo heten remelem tobbet latunk majd.

Gratula neked is es nyugi elso terhessegemnel 8 hetesen volt szivhang.

2010. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
hali!köszönöm.
2010. nov. 29. 17:27
 9/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 4+4 hetesen 3,3 mm-es petezsákot látott csak, szóval szerintem sem kell még aggódni..biztos később volt peteérésed!

Nekem azóta kis alvós babám van(az előbb láttuk az uh-n, most 10+2 hetes):)

2010. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
szia! kb. a 6. hétig csak a petezsák és szíkhólyag ( a doki azt mondta feltehetően az a szösz lesz a bébi :))látszik. Vagyis nekem 5,6 héten ennyi volt. 7,6 hetesen már 13mm volt az embrio, és volt szívhang. Ha még most tudtad meg, akkor kb. az ötödik héten járhatsz... nyugi, nem gond ha még nem látszik a baba.
2010. dec. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!