Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó trimeszterben mi az...

Utolsó trimeszterben mi az amit inkább már a párod csinál (t) a nagyobbik gyerek körül, hogy téged kíméljen?

Figyelt kérdés

Azért volt rá szükség,mert tényleg neked már nagyon nehezedre esett, vagy csak úgy kedveskedni akart, és kímélni?


Vagy is-is?


2011. okt. 25. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Ő fürdetett, ő kelt éjszaka (ha kellett, nem gyakori), reggelente ő rendezte a nagyot, hogy tudjak aludni.


Éppenséggel én is meg tudtam volna ezeket csinálni, de jól esett a pihenés, és a párom egyébként is mindenben segített mindig, nemcsak terhesen.

2011. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
ő vette ki a nagyobbikat a kádból, rakta be az etető székbe (vagyis ő emelgette)
2011. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Az én férjem sokat van itthon a kötetlen munkaideje miatt.

Nem csak a terhességem alatt segít be, és nem azért mert én nem bírom, hanem mert neki is így természetes.


Minden este ő fürdeti a 2 nagyobbat akik 3-4 évesek.

Ez olyan pasis program nekik, akkor be sem mehetek a fürdőbe :)

Bármit megcsinál, reggeliztet-ebédet ad, vacsiztat, esti mesét mesél, altat.

Mikor-hogyan alakul a napunk.


Persze én is megcsinálok mindent, de jól esik, hogy figyel ránk!

2011. okt. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

szia! úgy látszik ez a fürdetés olyan férfi dolog :) a 4 éves fiamat ő teszi -be és ki a kádból... nálunk a férjem porszívózik... mondjuk azért mert allergiás vagyok a porra, de sajnos mivel sokat dolgozik még szombat is ... ezért nem igazán tud mindenben amiben most jó lenne segíteni

szerencsémre a fiam annyira aranyos, hogy ha valami nehezet pl: szennyest kell levinni akkor azt mondja "Mami, ezt te ne cipeld majd én!-te most nem emelhetsz nehezet" :)

2011. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Altalaban o furdetett es ha epp otthon volt, akkor o hozta le a nagyobbikat az emeletrol. (Egy eves volt a nagyobbik, magatol meg nem hagytam kozlekedni a csigalepcson.)

Vagy epp elmentek egyutt vasarolni, hogy en csinalhassam otthon a dolgomat, vagy elvitte a nagyszulokhoz.

2011. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!