Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen nyálkaoldót lehet...

Milyen nyálkaoldót lehet szedni terhesen (első trimeszterben)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Köptetőre gondolsz? Akkor csak a Dr. Theis féle lándzsás útifű szirupot lehet. kb 4000 forint.
2011. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem köptetőre.

Én mindig ACC 200-at szedek, ez feloldja a letapadt nyálkát, és segít abban, hogy utána fel tudom köhögni.

Sajnos olyan rosszul vagyok, hogy azt a cukros szirupot nem tudnám hányás nélkül lenyelni... :o( (Mármint a Theiss félét)


Közben voltam gyógyszertárban, kaptam egy gyógynövényes kapszulát ugyanerre a célra, Sinupertnek hívják. Hát meglátjuk (napi három darab)


Sajnos ma reggelre a hangom teljesen elment, pedig már azt hittem, kifelé lábalok...


Azért köszi!

2011. okt. 24. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ACC 200-at szedtem,terhesen.Sajnos a tesztem nem mutatta ki,hogy terhes vagyok így ezt a gyógyszert is szedtem+az AZI SANDOZ-t.És egyiket sem lehetett volna.Szerencsére semmi baja nem lett a picinek.Stodal szirup?Homeopátiás.1100 ft.Jó száraz és hurutos köhögésre is.
2011. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A férjem biokémikus, és ő azt mondta, hogy nem érti miért nem lehet az ACC 200-at szedni, mert szerinte nincs benne semmi olyan, ami miatt ne lehetne. De hát mégsem gyógyszerész vagy orvos. Mivel a gyógyszerész azt mondta, hogy nem lehet, ezért maradtam az általa javasolt készítménynél.

A homeopátiás szereket elvből nem alkalmazom. Hatóanyag bizonyítottan nincs bennük, hatásmechanizmusuk pedig kérdéses. Vagyis sok embernek "hat", soknak meg nem, de hogy mitől hat, ha hat, azt senki nem tudja pontosan...

A segítőkészségedet Neked is köszönöm!

2011. okt. 24. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, én is hasonlókat élek meg, szárazon köhögök, majd meg fulladok , 5 hetes vagyok. Én is a lándzsás útifűvet használom.Próbálkoztam hagymatea...stb..de olyan hányingerem lett. Anyukám mondta hogy kenjem be zsírral a mellkasomat estére, persze olyan ruhát kell felvenni amit nem használsz. Ha hiszel ilyenekbe megpróbálhatod. Nekem sincs hangom, voltam ma gégészeten, még a Calcium-ot javasolták, mást nem. Egész este a köhögések közepette azon aggodtam, megmarad e így a baba. Te hány hetes vagy? Milyen tüneteid vannak? eéső baba? "Zs"
2011. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én a 10. héten vagyok, holnap megyek először dokihoz.

3. baba.

Ez a legnehezebb terhességem eddig.

Sajnos a két nagyobbat meg el kell látnom, vinni bölcsibe-oviba, és dolgozni is ma kezdtem. No nem rendes munkahelyen, leginkább itthon tanítok. Csak hát ahhoz meg beszélni kell...

Én nem szárazon köhögök, de azt hiszem a zsírtól amúgy is hánynék.


Én a baba miatt nem izgulok, ő mindent elszipkáz a szervezetemből, amire csak szüksége van. Inkább magam miatt, mert már csak 48 kiló vagyok, és nem kéne tovább fogyni...


Sajnos nekem poratka allergiám van, így amúgy is minden légúti betegség nagyon elhúzódik, és rámegy az arcüregemre, csak hát most tényleg nincs mivel kezelni. A Calcimusc ampullát én is használom. Hát, eddig nem sokat javultam, mondhatni semmit, bár nem tudhatom, hogy milyen lenne, ha még ezt sem csinálnám... :o)


Neked is jobbulást!

A hagymát messzi

2011. okt. 24. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!