Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedden leszek 21-hetes pocakos...

Kedden leszek 21-hetes pocakos! Ma megettem olajos tonhalfiléből 1 dobozzal! Most este hánytam, és akár hogy fekszem fáj a hátam! Szerintetek?

Figyelt kérdés
ha oldalra fordulok fáj a hasam!gyomorrontás lehet?3000-ről 2000-re ment a méhnyakam!ugye ehez nincs köze?
2010. nov. 29. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem látom az összefüggést.

A hallal nem valószínű, hogy ártottál, mert én például eszméletlenül kívántam. Irdatlan mennyiséget megettem terhesen, és semmi bajom nem volt.

A hasad, és a hátfájásod esetlegesen lehet a hányástól, hogy összerángatott az öklendezés.

Pihenj és vegyél be magnéziumot a poci fájásra.

Szerintem nincs semmi komoly baj.

2010. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem a hallal van a gond!azzal hogy olajos volt és kenyér nélkül ettem!
2010. nov. 29. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akárki más is így járna, ha olajat enne kenyér nélkül. Lesz még hasmenésed is.

Kétlem, hogy a méhnyakad az olajos haltól változott volna.

2010. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Azért fáj a hátad mert megetted a tonhalat és betett az epédnek. EZ jól kisugárzik a hátadba, azért érzed ott. Viszont szerintem a későbbiekben sem fog változni ha ilyet eszel, vagy vegyél egy üveg Salvus vizet és ha tudod hogy ilyet eszel akkor igyál közben és utána pár kortyot, ettől nem lesz bajod és nem árt meg a tonhal, mert segíti az emésztést.
2010. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazatok van ez volt a tanulolecke!tutira nem eszem meg a halat egy darabig mert undorodom tőle!a méhnyakam meg nem ettől van!csak remélem nem azért fáj a hátam!remélem azt is hogy a babocának nem lesz baja!köszike nektek arik vagytok
2010. nov. 29. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!