Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Nemes Andrásról Kecskeméte...

Dr. Nemes Andrásról Kecskeméten van-e valakinek tapasztalata 4D ultrahanggal kapcsolatban? (Ultrahang Diagnosztikai Centrum)

Figyelt kérdés

Ismerősöm ajánlotta őt. Mennyivel előbb kell, vagy érdemes bejelentkezni egy ilyen vizsgálatra, ha kb. 3 hét múlva szeretnénk menni? Vagy ez teljesen helyfüggő?


23 hetes kismama


2010. nov. 30. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor először telefonáltam nekik, kb.1 hétre rá tudott a hölgy időpontot adni.A következő vizsgálatra meg rögtön az uh után kértem az új időpontot, ami 5 hét múlva volt esedékes!Szerintem nyugodtan telefonálj már most, mondd meg mikorra szeretnél menni, hogy akkorra még tuti legyen helyed!

2010. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja a tapasztalat!Hát azt elfelejtettem!Először egy tök mogorva, nőgyűlölő pasit ismertem meg benne, de aztán csak visszamentem,mert nagyon jó, mint doki.Kérdeztem tőle vmit/1.babás vagyok/és lehurrogott, hogy magának azt nem kell tudni, majd az orvosa tudja.Semmi köze hozzá, nem kell okostojásnak lenni a terhességgel kapcsolatban, nem maga az első terhes nő.Kérdezte apuka, hogy minden rendben van-e, erre őt is lecseszte, hogy ő azt nem tudja, látja, hogy megvan mind a 10 ujja a kezén, de, hogy vmelyik béna lesz-e azt ő nem tudja...Következő kérdésem, hogy esetleg látja-e, hogy milyen nemű, válasza az volt, hogy úgysem mondom meg!Aztán a második alkalom:Péntek este 5-re volt időpontom, csütörtökön fölhív a nő, hogy nem jó, a doki konferencián lesz, menjek szombaton!Hát jó, mindegy tulajdonképpen.Du-n 3óra 20-ra volt időpontom, a doki megjelent 5 körül!A rendelő tele ideges kismamákkal, hogy hol van már!Na,hogy gyorsan menjen kb 15 perc alatt le is zavart egy vizsgálatot.Lehet, hogy csak én fogtam ki a rossz napjait és lehet, hogy tök jó fej.A rendelője nagyon szuper,tök jól fölszerelt.Az árai:Uh-12ezer,DVD+2ezer,színes kép+1ezer.Bocsi, hogy ilyen hosszú voltam, de gondoltam leírom!
2010. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pontosan ilyet hallottam én is róla, hogy van némi kifogásolnivaló a stílusában. Persze nem azt várom, hogy gügyögjön meg gagyogjon, de ha már annyi pénzt kifizet az ember, akkor legalább normálisan viselkedjen. Viszont azt is hallottam, hogy nagyon jó a szakmájában, és igazából ez győzött, amikor tegnap felhívtam és időpontot kértem. Remélem nem fogunk csalódni.

Köszönöm a válaszaitokat!

2010. dec. 2. 14:03
 4/4 A kérdező kommentje:
...vagyis a válaszodat!
2010. dec. 2. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!