Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatok 4D-s ultrahangga...

Tapasztalatok 4D-s ultrahanggal kapcsolatban? Érdemes elmenni? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 14:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekünk megérte,örülök,hogy megcsináltattuk.
2011. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Meg, az elsőnél is és most is a 20.héten voltunk, hogy megtudjuk a nemét, de akkor még olyan kis csonttalan csirkék.:-) Utána a 30.héten voltunk, az az utolsó határidő, akkor meg már nagyon édes a pofijuk.
2011. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Mindenképpen megéri!! Nem csak a babamozi miatt, hanem mert egyben egy orvosi vizsgálat is.

Érdemes körülnézni a neten, már nagyon kedvező árakon is vannak 4D-s UH-k!


Ami szerintem meggondolandó, hogy rendelsz-e képet, dvd-t.. én eddig kétszer "lépre mentem", mert mindent megvettem, amit csak lehetett, kis képet, nagyot, színeset, dvd-t, és hát.. a dvd-t még kétszer néztem meg, amikor megmutattam a családnak, soha többször. Nem tudom, hogy a gyerekeim mennyire fognak tudni azonosulni a lemezen látottakkal, nekik fog-e jelenteni valamit.


Szóval UH mindenképpen, "relikviák" :-) ésszel! ;-)

2011. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nagyon megéri!

Nem hagynám ki!

Mi mind a három babával havonta mentünk és egyszer sem volt csalódás.

Még a 36. héten is gyönyörű képek születtek :)

Képet soha nem kértünk, itthon kinyomtuk azt ami tetszett.

2011. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
30. hét az utolsó határidő? Ez mit jelent? Én most 32 hetes vagyok, amikor időpontot kértünk ezt is közöltük és nem mondtak semmit.
2011. jún. 30. 15:16
 6/23 A kérdező kommentje:
Egyébként 12 ezer ft-ba kerül ez soknak számít?
2011. jún. 30. 15:16
 7/23 anonim ***** válasza:

30. hét után már nagyok a babák, de szerintem menj nyugodtan, élmény lesz így is!

Mi is 12 ezerért voltunk tavaly, de nekem volt eü. kártyám és arra el lehet számoltatni (már ha van nektek is).

Nekem megérte elmenni 4d-re, olyan jó látni a pocakban a babád!

2011. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Aznap leszek 33 hetes, remélem még így is megéri! Rendesen látható így is a baba, igaz? 12 ezer forintot nem szeretnék feleslegesen kiadni ha esetleg ilyen korban már nem éri meg elmenni, ugyanis az anyagi helyzetünk nem a legjobb de ezt a felvételt nagyon szerettem volna, első babánk! :-)
2011. jún. 30. 15:24
 9/23 anonim ***** válasza:
Én is a 20, másik gyerkőccel a 24. héten voltam, hogy megtudjam a nemüket, mert a sima UH-on vagy nem látszott vagy a dokit nem érdekelte. Egyébként én nem mennék, havonta meg semmiképp tizenezreket azért nem ér a látvány.
2011. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szia!


15:15-ös vagyok

Ez a kép a 36. héten készült, szerintem megérte :)


[link]

2011. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!