Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha orgazmus után pár...

Baj, ha orgazmus után pár percig fájdogál a hasam?

Figyelt kérdés
7 hetes 3 napos vagyok.6 hetesen voltam dokinál,aki Duphastont írt fel,mert görcsölgetett a hasam.(Vérezni nem véreztem.)Azt mondta,hogy a szexet kicsit szüneteltessük.Kérdeztem,hogy meddig,és rám bizta,hogy azt úgyis érezni fogom,de legalább egy hétig.Be is tartottuk,és megpróbáltuk,mert már a gyógyszertől elmúltak a görcseim.Viszont az orgazmus után megint görcsöltem pár percig.Lehet ez baj?
2008. jan. 15. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Ha ilyen gondjaid vannak,igen csak a babára kellene gondolnod,nem a szexre.Ha az orgazmustól megkeme´nyedik a hasad az ok,mert 1perc múlva elmúlik.De ha fáj is azzal vigyázz,nehogy rossz vége legyen.Szex nélkül ki lehet bírni.

39hetes kismama.

2008. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgyanígy voltam, csak az elejétől el vagyunk tíltva.Most vagyok 12 hetes, de ha kell végig kibírjuk.A baba élete a legfontosabb.Meg annyi féle módja van hogy szeressétek egymást.Nekem a gyszert már el is lehetett hagyni, de én nem kockáztatok még.Várok, hogy erősödjön.Kívánom a szexet, de nem tudnám elviselni ,ha miattam lenne valami baja,így is annyi mindennek volt kitéve szegény az elején.ne kockáztass!
2008. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én barnázás miatt szeden a duphastont és mi is el vagyunk tiltva a sextől ha a párod már nem birja segithetsz rajta az nem árt bizti:)de neked szerintem még várnod kéne az én dokim azt mondta a betőltöt 12hétig tuti nem szabad aztán majd meglátjuk hogy van a pici kitartás majd be pótoljátok:)
2008. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!