Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Mi az az összeg...

Kismamik! Mi az az összeg amit még nem sokallotok odaadni a fogadott orvosnak szülés levezetésére? Nekem az orvosomtól leesett az állam. Nem akarok összeget írni!

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 14:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A mi dokink 100-at kért. Nem bánom, figyelmes és rendes volt.
2010. nov. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Na jó!100.000-t mondott,de nagyon meglepődtem.Olyan 50.000.-60.000.- körül tippeltem,hogy annyit fog kérni.Meg ha még szülésznőt is kéne fogadni,háááááát....

Kicsit durva szerintem!Nem tudom mi tévő legyek,de hozzá járok vagy 6 éve és a nővérem is nála szült,jó doki!

A párom ki van akadva.

2010. nov. 30. 15:10
 13/22 anonim ***** válasza:

Januárban fogok szülni.

Eddig havi 7000 a vizsgálatokra, ami csak beszélgetés és a leletek elemzése. Ultrahangot szonográfus csinál, egyebet a terhesgondozó, a doki csak elemez. Ezen nagyon meglepődtem, amikor nyilvánvalóvá vált számomra - azt hittem, ő majd végez UH-kat, leveszi a vért vagy valami, de semmi nincs a rendelőjében egy vizsgáló széken kívül!

Tehát én úgy gondolom, a maximum, amit kifizetek neki, az a vizsgálatok díja és egy jó üveg bor. Kivéve, ha császározni kell (remélem, nem).

Többet vártam, de tényleg egy tündér így is velem.

30 ezernél kevesebbet nincs pofám adni, de annyit meg nem érdemel meg egy természetes szülésnél szerintem ezek után. Azon is gondolkodom, hogy hívjam-e...


Hogyha a dokim minden vizsgálatot elvégez a mgánrendelőjében, nem kell havonta kötelezően elmenni hozzá vizsgálatokon kívül és nem kell órákat várakozni, netán a kórházba is odaszól, hogy vegyenek előre, ha sürgős a dolog, akkor a vizsgálati díjon felül max 50-60 ezret fizetnék neki.

2010. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
64%
pedig ez sajnos ennyi. főleg ha Bp-ről van szó, az átlag tarifa 80-100. én nem fogadok orvost, (csak szülésznőt) elsősorban az anyagiak miatt
2010. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én minden alkalommal 5000 FT-ot fizetek neki a magánrendelőben.Mindent megcsinál,de ami nagyon gáz az az,hogy a kórházi rendelőben van a magánrendelése.Ezt nem tartom korrektnek,mert mindenért oda megyek és mindenért fizetek.Viszont semmi sem az övé,a kórház cuccait használja.A szülésért mi úgy 25-30 ezret gondoltunk adni.Kérdezgettem a hozzá járó kismamákat és ők ennyit adnak/adtak neki,sőt van aki ennyit sem ad.Kis város,igazából nincsenek plafonon az árak,de mi annak is örülünk ha ennyit tudunk neki adni.
2010. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Azt mondta, annyit adunk, amennyit tudunk. 4 ezer volt a vizsgálat a terhesgondozás során, így 40-et adtam szüléskor. Rendes volt a terhesség alatt végig, bármikor számíthattam rá, és szüléskor is teljesen megbízhattam benne. Nem sokallom. A szülésznő az éppen ügyeletes volt, neki is adtam 10 ezret - ez tényleg HÁLApénz volt :)
2010. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
44%
Tök mindegy,hogy vidék vagy Bp.Én vidéken szültem 5 hónapja(Debrecen),és itt is van olyan doki aki 100 ezret kér!én olyannál szültem,akinek nincs tarifája.50 ezret adtam és maximálisan megvoltam elégedve!Szülésznőt nem kellett fogadnom,mert programozott császárom volt,de akkor sem fogadtam volna ,ha természetesen szülök,hanem ha ott akkor valamelyik szülésznő kedves lett volna,megkértem volna,hogy legyen mellettm végig és 15 ezret adtam volna neki.
2010. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
szia.Mi is 100.000-at fizettünk plusz havonta 10.000 ft a vizsgálatokért.akkor nekem is mintha a fogamat húzták volna annyira nem akartam de így visszagondolva nem bánom.nagyon szuper munkát végzet és nagyon kedves is volt velem.A Párom el is nevezte XY a rabló:()
2010. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nekem van csak tudomásom pofátlan orvosról? Eset:Sote II.-es Női. 80-at adott Neki az egyik Kismama, azt mondta Neki, hogy még szaladjon haza egy 20-asért! Ez már a pofátlanság teteje! Miért? Mit csinál különben? Visszateszi a gyermeket?


Először Ő volt az orvosom, de ott a Kórházban választottam egy másik Orvost, Aki sokkal normálisabb, emberibb, és az árai sem szöknek az égbe.


Amit kifizetünk az orvosnak és a szülésznőnek, azt végül is a gyermekünktől vesszük el, ez az én meglátásom!

2010. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Igazatok van,hogy sokalljuk amit adnunk kell legyen az 50.000.- vagy 100.000.-.Én úgy vagyok vele,hogy mit tudok csinálni?Kezdjek el keresgélni egy másik orvost így 31 hetesen aki esetleg kevesebbet kér és ha találok is mi a garancia rá,hogy jó orvos.Az enyémről legalább tudom,hogy az!Nem tudom mi lesz még rágódunk!
2010. nov. 30. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!