Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 4 hetes terhes vagyok, de...

Kb 4 hetes terhes vagyok, de még csak 3 napja szedek terhesvitamint, ez még ugye nincs túl későn?

Figyelt kérdés
Mert sokszor hallom,hogy már a terhesség előtt is szedjünk folsavat,a baba miatt.
2010. nov. 30. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Angliaban nem is tamogatjak a vitaminokat... sot! Annyi vizsgalat sem es mikor megszuletik a gyerek babaviz sem.

Megis tokeletesen megszuletnek a gyerekek es fel is nonek.


Ne dolj be mindennek!


Termeszetesen nem lesz semmi bajod, ha kiegyensulyozottan taplalkozol.

2010. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*nincs annyi vizsgalat sem...
2010. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Ne aggódj,nincs késő!

Ez legtöbbször igy van,mire megtudjuk,hogy terhesek vagyunk már min. ennyi idősek vagyunk és többnyire itt kezdjül el szedni a vitaminokat!

Jó egészséget kívánok!

2010. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszoka!

Én is Angliában vsgyok,a m

2010. nov. 30. 16:03
 5/7 A kérdező kommentje:
angliában vagyok,második babámmal,de először fel sem merült,hogy későn kezdem.Emlékszem meg sem kérdezték,hogy szedek e vitamint.Most kicsit több tapasztalattal,elkezdtem aggódni,hogy késő....Itt tényleg kevés a vizsgálat,de a kislányom makk egészségesen született.
2010. nov. 30. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy késő én csak a 8.héten kezdtem szedni és egészséges a lányom.
2010. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem késő,én pl.nem is szedem,mert az orvosom kifejezetten nem ajánlja ezeket a szintetikus vitaminokat.Ha rendesen,változatosan táplálkozol,nincs is rá szükség,abban benne van minden ami kell a babádnak.
2010. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!