Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ultrogestan akkor is segít...

Az ultrogestan akkor is segít megtartani a babát, ha a baba beteg és a gyógyszer nélkül "elmenne"?

Figyelt kérdés
Volt már nemrég egy vetélésem. Tudom, hogy a következő terhességnél az orvos fel fogja írni a gyógyszert. De félek majd szedni, mert mi van ha beteg lenne ez a babám is és természetes kiválasztódás miatt elveszítenénk csak a gyógyszer miatt nem megy majd el. És esetleg 12 vagy 18 hetesen derül ki, hogy beteg a baba és akkor vetélek el vagy meg kell szülnöm.
2009. jan. 16. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kellett szednem az utrogestant a 12. ik hétig. Én úgy tudom, hogy az utrogestan csak abban az esetben segít, hogyha hormonproblémák miatt vetéltél el, mert nem termelődött elég sárgatest hormon. Ha beteg a baba, akkor szerintem elmegy utrogestan nélkül is.
2009. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ezen ne aggódj. Nekem is volt sajnos tavaly januárban egy vetélésem és hát a sárga test hormon miatt ment el a baba. Ha beteg a baba gyógyszerel is elmegy.Én duphastont szedtem 12hetesig és most vagyok 30 hetes.Minden rendben a babával. kívánok neked sok sikert és jó egészséget.
2009. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy tudom, hogy a terhesség elején a mindent vagy semmit elv érvényesül. Halottam már olyat orvostól, hogy amelyik baba menni akar azt semmilyen módszerrel nem lehet visszatartani.
2009. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már nyugodtabb vagyok. Nehéz magam a vetélés után rászánni az újabb terhességre, de legalább egy félelemmel kevesebb. köszi!
2009. jan. 16. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!