Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta szünet nélkül...

Tegnap óta szünet nélkül mozog a babám. Miért? 25 hetes vagyok és csak nagyon ritkán szünetel a mozgása. Főleg, ha ülök, akkor mozog ezerrel.

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez csak jó lehet. Sokan épp arra panaszkodnak, hogy néha alig érzik.
2010. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond ezzel.32 hetes vagyok és egész nap meg sem áll.Kis örökmozgó.Ha véletlen nem velem focizik akkor csuklik.Mindig feltalálja magát.
2010. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 napja szinte egész nap meg sem áll. Nincs olyan 20 perc, hogy ne érezném. Éjjel is pörög :)

Most olvastam, hogy ebben az időszakban 20 órát alszanak... Nahát!!!


Azt már megfigyeltem (és a doki megerősítette), hogy a csapadékos idő és a hidegfront megpörgeti őket.


Szintén 25 hetes km.

2010. dec. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
en 27 hetes vagyok es az enyem mar hetek ota bulizik. :) le nem allna egy percre sem. ha leulok vagy lefekszem akkor meg jobban razendit. igy eleg keveset tudok aludni mert zavar, de mahoz kerek harom honapra vege. ugyhogy csak elore tekintek. :))
2010. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már azt hittem valami gond van. Mert ugye én is azt olvastam, hogy ebben az időszakban 16-20 órát alszanak. De hogyan?? :))
2010. dec. 1. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:
25 hetes kora óta meg nem állt egy percre sem, csak éjjel alszik, mikor én is. (Bár akkor sem mindig. :) ) 31 hkm
2010. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én a 21 hétben vagyok és a kiscsajom nekem is tegnap este óta,rodeózik:)

Eddig teljesen bevoltam gyulladva,hogy nem érzem annyit a mozgását:)

Na most aztán...:)

Lehet,hogy a front:))

Nagyon jó egészséget kívánok Nektek!

2010. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!