Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pocak növekedése időnként...

A pocak növekedése időnként szünetel?

Figyelt kérdés
Most 26 hetes vagyok, és már sokat nőtt a hasam. De úgy érzem, hogy most kb 2 hete nem nőtt. Ez így szokott lenni?
2010. dec. 8. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt, hogy 3hétig nem nőtt semmit, én mérőszalaggal mérem amúgy minden héten. Ez nálam a 28 és 32hét között volt. Azóta is "csak" 10cm-t nőtt, 40hetes vagyok! Ne ijedj meg, szépen beindul majd a növekedés, főleg mostanában, pont abban az időben vagytok! :)

Boldog babavárást kívánok! :)

2010. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
amig gyereked nem lesz kint folyamatosan nő pocakod szép nagy pocakfotos pocakod van
2010. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Neked nem méri a védőnő? Én külföldön vagyok terhes, de itt mérik a 20. héttől, jelenleg 3 hetente kell mennem, ma voltam. Én nem vettem észre, hogy nőtt volna azóta, pedig ő lemérte és nőtt. :) És nem is 3 hete voltam, jövőhéten kellett volna mennem, csak elutazunk. Szerintem (ha nem méred/mérik) csak nem veszed észre.

Szintén 26 hetes. :)

2010. dec. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!