Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Mi az az étel vagy...

Kismamák! Mi az az étel vagy ételpáros amire, , kívánósak" vagytok? Milyen kaja nélkül nem tudtok meglenni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 19:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nálam is erősPista lenne a befutó ha lehetne :))

De tejberizs, túrórudi, joghurt, fonott kalács, szénsavas víz.....kb ezek:)

2010. dec. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Aki a mákot kívánja, de szénhidrátmantes diétán van!!!! Neki üzenem, hogy vannak nagyon finom liszt nélküli máktorták!!!!Nézzen szét neten! Sok jó recept van! Lehet kevés cukorral vagy fruktózzal,nyírfacukorral, édesítőszerrel is csinálni!!!!!!!!!
2010. dec. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az elején gumicukor, mert attól nem kellett hányni, meg a Zabfalatok keksz.

Aztán töltött káposzta, savanyú káposzta, minden tejfölös étel, savanyúság, karfiol.

Most mandarin, mandarin, mandarin!!! Ha nem vagyok lusta, akkor narancs is, de utálom pucolni. Tejszelet és társai is nagyon vonzanak, de szerencsére elővigyázatos vagyok, és csak a lányomnak veszek a boltban. Az övét nincs pofám megenni. :D

Az elmúlt két hétben rákaptam a jégcsokira, meg a Nutellára, de próbálom magam visszafogni.


Szóval nálam igazából a savanyú és az édes jön be.

32 hetes vagyok, kisfiúval a pocakban.

2010. dec. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kb 10 éve nem ettem savanyú uborkát.

Mióta terhes vagyok csak azt.

Édességet meg abszolút de nem kívánom,sőt rosszul vagyok tőle.

2010. dec. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
knorr csípős csirkeleves jól megborsozva + cola amit sohasem ittam előtte,de a csokit pl nem kívánom pedig régen táblaszám tömtem magamba na meg a tescós kakaós tekercs jól megporcukrozva-)éljen a szénhidrát ....
2010. dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!