Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az aktus után mennyi időre...

Az aktus után mennyi időre jelentkeznek az első jelek? és mikazok?

Figyelt kérdés
?
2010. dec. 1. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Aktus után két-három hétre elkezdett feszülni a mellem. Viszont mensi előtt ugyanúgy fájt a hasam, mint amikor valóban meg szokott jönni. De nem jött meg. Más tünetem nem volt.

Később olyan 5-6 hetesen (amikor már tudtam, hogy jön a baba), nagyon fáradékony voltam, képes voltam 12 órát egyhuzamban aludni (az én átlagos alvásidőm 7 óra volt előtte). 8-9 hetesen pedig elkezdett égni a gyomrom. Más nem volt.

2010. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kb.5-7 nap a beágyazódás, ekkor jelentkezhet egy kis barnázás. Nekem már olyan 1O nappal aktus után elkezdett feszülni a mellem, pár nap múlva szédültem, hányingerem volt, rosszul voltam a szagoktól, parfümtől. Puffadt a hasam. Ja, és baromi ingerlékeny voltam, naponta 2Ox összevesztem a kedvesemmel. Kibírhatatlan voltam. Amúgy végig sejtettem, hogy babás vagyok, és amikor már ilyen tüneteim lettek, biztos lettem benne. Teszteltem, de negatív lett, majd kb. 1O nap múlva már pozitív. :)
2010. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én az nap mikor meg kellett volna jönnie, szédültem, de amugy minden ugyanaz volt minmt mensikor, leesett ahöm, és a váladék is meg a hasam, mellem is, szoval nem is gondoltam, 3 évet vártunk rá, és csdak azért teszteltem mert péntek 13 volt:)) azota 4,5 honapos a fiam..

én is minden jelet figyeltem 36 honapon keresztül.. már épp mentünk volna lombikra..

2010. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is menstruációs görcseim voltak amikor meg kellett volna jönni, és a mellem is ugyanúgy feszült,mint bármikor máskor, viszont csak nem akart megjönni, két nap görcsölés után csináltam egy tesztet és pozitív lett.

39 hetes km

2010. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!