Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tudni Vincze Ágnes...

Mit lehet tudni Vincze Ágnes védőnőről?

Figyelt kérdés

az előző kedves,fiatal védőnőm felmondott,33 hetes vagyok,most kaptam új védőnőt vincze ágnes személyében,azt hiszem ezelőtt Érden dolgozott,mit lehet tudni róla,hogy végzi a munkáját?a hangja alapján idős 50 feletti...

minden tapasztalat érdekelne...


2010. dec. 2. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:

nem ismerem, szerintem ne aggódj, mégiscsak egy védőnő.

Szabályok és sablonok alapján dolgozik, mint a többi.

Ha a kérdésedre nem tud válaszolni, a problémádban nem tud segíteni, akkor pont itt van ez az oldal ahol majd válaszolnak neked.

A védőnők alapvető feladata,hogy a gyermeket, terheseket védjék,segítsék a születés körül előtte, utána , lelki és gyakorlati segítségeket nyújtsanak.

A védőnők akkor végzik jól a munkájukat, ha a problémás családoknál "lábatlankodnak" többet, hiszen ott van szükség segítségükre.

Ahol minden rendben oda nem szükséges sűrűn menniük.

Az első találkozásotokkor biztosan kiderül róla amit tudni szeretnél.

Ne engedd hogy akadékoskodjon, ha rendben vannak a körülményeid a gyermeked neveléséhez, akkor nincs sok tennivalója.

2010. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!