Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szült mostanában Vincze...

Szült mostanában Vincze Emőkénél Szegeden? Meg voltatok elégedve Vele?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3 éve. nagyon meg voltam vele elégedve. a második babámat nem tudta vállalni mert ö is szült
2011. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem, de úgy néz ki, hogy az első babámat nála fogom, úgyhogy engem is nagyon érdekelne. Meg az is, hogy mennyiért vállalja.


Egyébként hallottam már róla jót is, rosszat is, de eddig nekem személy szerint viszonylag pozitív tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Mikorra várod a babát?

2011. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy néz ki, nála fogok, de még nem tudok róla semmit sem mondani, mert még nem is találkoztam vele (máshoz járok terhesgondozásra, akinél viszont sajnos nem tudok szülni). Engem is érdekelnének vélemények, tapasztalatok (a szülés ára is). 6 hét múlva már én is okosabb leszek... :-)

34 hetes kismama

2011. szept. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok most szülni,1.5 éve szültem nála és nagyon nem voltam megelégedve Vele!Csak azért kérdeztem hogy másoknak mi a véleménye!Pénzéhes nagyon,és figyelmetlen is,nagyon figyeljetek oda!!!!
2011. szept. 14. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Èn pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Volt veseproblémám terhesség alatt mikor felhívtam hogy ezmiatt korházba kellett mennem utàna azonnal látni akart soron kívül, ingyen. A szülésnél burokrepesztés után végig mellettem volt, szorítottam a kezéz (meg a férjemét is) és gátmasszázst is csinált mikor már nagyon fájt és vègig támogatitt lelkileg. Másnap reggel 8-kor jött hogy vagyok.

Sajnàlom hogy rossz tapasztalatod volt vele.


egyébként 3 éve 5-7 ezer volt egy vizsgálat a szülésre 30000 ft-ot adtunk.

2011. szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem két éve szültem Emőkénél és most 2 hónap múlva a második babaámat is nála fogom szülni. Én teljesen meg voltam vele elégedve. Akkor 50 ezret adtunk neki, most is annyit fogunk. Egy vizsgálat 6-8000 Ft körül van, attól függően, hogy csinál-e UH-t. Ha problémám volt mindig hívhattam, mehettem hozzá. Elég gyorsan megszültem, reggel 7-kor korház, folydogált a magzatvíz, 10-kor burokrepesztés, oxitocin, 14:05-kor a kezemben volt a kisfiam. Ha nem volt a szobában a vajúdás alatt, akkor a szoba előtt ült, pedig akkor már kismama volt:-).
2011. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Én nemrég szültem nála, mindennel maximálisan meg voltam elégedve, csak jókat tudok mondani, mind a terhesgondozásról, mind a szülésről. Amikor problémám volt hívhattam telefonon. Ctg-t hétvégén is kiértékelte (hallottam olyat hogy más orvos lepasszolja ilyenkor az ügyeletesnek a pácienset). Szerintem a vizsgálatokért nem kért sokat. Szülésnél végig biztatott, az osztályra minden reggel bejött, sőt ha később arra járt akkor is benézett. Ha a férjem jött látogatóba és pont összefutottak mindig beszélt vele. Ha úgy döntünk lesz második baba, biztosan nála szülöm. Nekem csak pozitív tapasztalatom van.
2011. dec. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!