Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány fok van nappal és mennyi...

Hány fok van nappal és mennyi éjszaka? Miben alszik a baba/kisgyerek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már rengeteg ilyen kérdés van, mégis érdekelne ki miben altatja a kicsit, hány fokban és mennyi idős. Köszönöm
2010. dec. 2. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:

13 hónapos a kisfiam,kb 26 fok van.

Nappal egy rövidujjú body+nagyon vékony pamut felső,meg egy melegítő nadrág,lehet egy kicsit soknak tünik,de játszik a parkettán kövön és én igy érzem biztonságosnak,mert ugye azok meg hüvősebbek.

Éjszaka,lekapcsolom a fütést és egy hosszúujjú body+pamut talpas naci meg persze hálózsák,miután kihült a szoba ráteszek egy vékony takarót.

Kb:22-23 fok van olyankor az ágyában...

2010. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy 10 és egy 23 hónapos babánk van, éjjel 21, 5-ra van állítva a termosztát, nappal 23-ra, a kicsi rugdalozóban alszik, alatta ujjatlan body van, a nagy harisnyában és hosszú ujjú body-ban. Vékonyabb takaróval amit persze mindkettő lerúg:-).
2010. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok.Te miben altatod?Hány fok van nálatok?
2010. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,közben irtak.Így az első vagyok aki feltette a kérdést.
2010. dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Napközben 21 fok van, éjjel 20 körül. indig pizsamában és hálózsákban alszik a gyermek és betakarom.
2010. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2 és fél éves a kisfiam, 22-23 fok van és egy hosszú badyban, pizsamanadrágban és zokniban alszik. Csak a takarót mindíg lerúgja magáról és ez idegesít.

2010. dec. 2. 13:10
 7/9 anonim ***** válasza:
az idealis a babaknak az a nappal 21-22, ejszaka 20-21, furdesnel pedig 24
2010. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

20 hónapos,

nappal 21-22 fok, éjjel 18-20, alváshoz nem kell melegebb


vastag, nagyméretű rugiban alszik

2010. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 21 hós, nappal 22-23 fok van, éjjel 20-21. Alvóka: rövid ujjú body, pizsi (alsó és hosszú ujjú felső), és hálózsák (ami közepesen vastag - Kik-ben vettük, szeretjük). Van egy bazi vastag hálózsákja is, de abba még úgy is beleizzad, ha egy szál hosszú ujjú body van rajta. Úgyhogy kettőnél többször nem is altattam benne.
2010. dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!