Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hétben vagyok! Mikor...

36. hétben vagyok! Mikor fertőtlenítsem ki a mellszívót. és rakjam a csomagomba? Apára nem akarom bízni!

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Egy két héten belül ráérsz még v. lehet szabálytalan fájásoknál is.


de nem kötözködésként kérdezem hogy miért nem bizod rá?

a korházban hogy fogod fertőtleniteni??? Mert ha nem folyadékkal akkor haza kell küldened és a férjed kifőzi és visszaviszi neked. Még összeraknia se kell.


Én simán rábiztam volna. Nem kell félni az apáktól.

2010. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha már most ennyire degradálod a férjedet, akkor itt nagy gondok lesznek:-(((


Nem hülyék, erre mindenki képes.



De a kórházban is van fertőtlenítési lehetőség.


Amúgy én 2x szültem, egyszer sem vittem mellszívót, nem is vettem.


Fiam 21 hónapig szopott, lányom ugyanannyi ideje szopik.

2010. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell fertőtleníteni, csak símán alaposan elmosni és kiöblíteni. Annyira "túl féltik" , annyira steril környezetben tartják a mai anyukák a gyerekeket...Több kiló kosz -nyilván nem utcai sár-kell ahhoz, hogy erősödjön az immunrendszerük. Nem azt mondom, hogy ne figyelj a tisztaságra, de nem is kell túlzásokba esni.
2010. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még egy hét múlva is ráérsz!Ha izgulsz most is fertőtlenítheted, csak majd használat előtt forró vízzel most át!

Különben én sem vittem a kórházba mellszívót.

2010. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor sterilizáltam először, amikor hazajöttünk a kórházból, az első használat előtt. Ne izgulj, erre lesz időd akkor is! :)
2010. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a szülésznő (Szt. Imre), hogy nem kell vinni fejőkét - nem is vittem, s nem is kellett, mert a 3. napon, mikor mentünk haza, akkor lövellt be a tejem (13 hónapig szoptattam, aztán teherbe estem).
2010. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!