Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet szoptatós melltartót...

Hol lehet szoptatós melltartót kapni, ahol nem 6-9 ezer, de nem is a sima kínai?

Figyelt kérdés
A kínaival sincs semmi bajom, tiszta pamut és kényelmes is, csak olyat is szeretnék, ami "néz is ki valahogy".
2010. dec. 2. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Felesleges a szoptatós meltartó. Vegyél csak simát-azt is le lehet húzni, vagy felhajtani. Olcsóbb és szebb is.
2010. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem rég rendeltem a vataráról 600 Ft volt darabja. (teljesen új). Ott találsz több kategóriásat is. Nézz szét hátha...
2010. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Auchanba vettem 2500-ért kb.
2010. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én anno az Intersparban vettem 1990 ft volt darabja.

20 hónapja szotatok, szoktam még itthonra hordani.

pedig vagy ezerszer kimostam már őket.

vettemegy triumph-ot is ezer forinttal drágábban, de azt nem szerettem


ha "néz is ki valahogy"-at akarsz, azok drágábbak

2010. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Múltkor láttam a Müllerben, kb. 2500-3000 Ft volt darabja. Hogy mennyire jó, azt nem tudom, mert nekem még nem kell, de láttam, hogy van. Több színben és fazonban is.
2010. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagy a mellem, elég nehéz lenne elképzelni szoptatós melltartó nélkül az életet. Van, amit a h&m-ben vettem, azok 3000-4000 ft-ba kerülnek


[link]


van a müllerben is, kb 2500 Ft, jól néznek ki, de csak átlagos méretben vannak, pl b max c kosár

2010. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tescoban F&F márkájú,tiszta pamut,elég jó fazon,van nagy méret is!85e kosárig!Nem elmékszem pontosan 1900 v.2500ft!De tényleg jó fazon!(fehérnemű boltban dolgozom,de ennek jobb az anyaga és fazonja is,mint amit mi árulunk)
2010. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2010. dec. 2. 14:36
 9/13 anonim ***** válasza:

www.scamp.hu

Triumph melltartokat arulnak, szerintem egesz jo aron, es a napokban van nekik a sportmelltartokra akciojuk is.Erdemes megnezni.

2010. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a H&M-et tudom ajánlani neked. 3000 forintért nagyon szépet lehet ott kapni. Vettem is volna kapásból 3 is, de nem volt jó rám az E kosaras melltartó. Nagyobb meg nem volt. Azaz jó volt pont, csak,h. még nem szültem meg, és tuti ha belövell a tejem, nem lesz jó rám. Azért meg felesleges venni. 35hkm
2010. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!