Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, hogy ha felső...

Van olyan, hogy ha felső határértéknél van az AFP-m akkor indokolt esetben ingyenes a 4D-s ultrahang?

Figyelt kérdés

67,2 U/ml az AFP-m. A védőnőm azt mondta, hogy ez a felső határérték, egy másik egészségügyis szerint a felső határ a 60-70. Tehát ha azt vesszük akkor magasabb is. Hallottatok már ingyenes 4d-s ultrahangról?

a válaszokat köszönöm 17hetes kismama


2008. jan. 15. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nincs ilyen!
2008. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs. Ha baj van nem 4D UH-val fogják eldönteni.
2008. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne parázz az AFP miatt.Ha nem jó időben veszik le,akkor több vagy kevesebb lehet.Napokon is múlhat a történet.Ma különben is az UH a mérvadó,és nem az AFP.

A 4D meg nem ingyenes seh sem.(Nekem alacsony lett,és így tapasztalat.A doki néhány perccel tovább nézegette a kicsit a 18-20. heti UHn.)

2008. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam ilyenről, de attól még lehet...

Szerintem se parázz az AFP miatt, manaság ezt túllihegik, külföldön már nem is csinálják a vizsgálatot. Nekem egy héttel később vették le, és így is azt mondta az asszisztens, hogy ne féljek, nem jelent semmit!!

Maradj nyugodt, nem lesz semmi baj!!

2008. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!