Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges beágyazódás? Ha...

Lehetséges beágyazódás? Ha érdemes akkor mikor csináljak tesztet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Azért írok ide, mert itt olyanok vannak, akik már túl vannak ezen az idöszakon, így tapasztalatból tudnak írni.

Júniusban hagytam abba a tabit, és augusztusban jött meg utóljára. Voltam dokinál,megvizsgált, azt mondta hogy minden rendben van velem, egyszerüen várjak pár hónapot - ö 6hónapot javasolt- amíg a testem magától rendezödik.Októberben ittam végig cickafark teát, két bögrével mindennap, de az utóbbi másfél héten abba hagytam, mert azt hallottam hogy kis szüntet kellt tartani. Közben természetesen többször is voltam a párommal, föleg hétvégéken majdnem mindennap.Az utóbbi idöben volt eröteljes átlátszó szintelen, szagtalan folyásom - a doki szerint ne aggódjak- de pár napja éreztem a petefészkeimnél és az alhasamban olyan..hogy is mondjam húzódó érzést, nem feltétlenül görcs ..furcsa volt. Aztán két napja reggel amikor pisilni voltam a vécépapiron az átlátszo folyás helyett rózsaszínes volt kicsit a vécé papír - enyhén véres tehát- aztán egész nap semmi...tegnap már kicsit jobban éreztem az alhasam de nem görcsölt erösen csak megint ez a húzodó szúró érzés kicsit..és megint volt pár csepp vér. Már kezdem nagyon örülni hogy végre megjön olyan sok idö után, de a vérzés elmaradt, viszon ma reggel is volt hogy nagyon pici vér volt a nyákban amit kitöröltem, de aztán egész nap semmi. Az utóbbi napokban egyfolytában melegem van - amíg a párom fázott, én topban futkostam itthon- és a melleim mintha nagyon kicsit érzékenyebbek lennének vagyis ha a kezembe fogom öket akkor fájnak kicsit föleg a mellbimbó körül, és reggelente meg délelöt egyfolytában émelygek...


Szerintetek lehetséges hogy baba lenne a dologban, vagy forduljan megint orvoshoz mert ez a hormonzavartól van?


Ha a beágyazódás vérezgetéssel jár akkor tarthat az több napig is?...nem tudok túl sokat erröl a témáról, ezért jó lenne ha írnátok pár tanácsot és tapasztalatot.


Ha esetleg baba lenne a dologban akkor mikor lenne érdemes tesztelni?

Jó lenne ha valaki írna is valamit és nem csak gyüjtö thread-eket küldene...elöre is köszi


2010. dec. 2. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Tesztet már a kimaradás napján is csinálhatsz.Én 4 nap késés után teszteltem és erős pozim lett.Nem halvány,vagy szellemcsík hanem határozottan erős piros,sőt erősebb volt mint a kontrollcsík.

A véres nyákos folyás lehet hormonzavar is.Lehet attól,hogy abbahagytad a gyógyszert de előfordulhat a teától is.Nekem ezek a teák mindig felborították a hormonháztartásom.Véleményem szerint csinálj egy tesztet és ha esetleg negatív akkor menj vissza az orvoshoz.

A tüneteid lehetnek a terhesség jelei is.Nincs olyan mindjárt megjön érzésed?Mert ezt szinte mindenki érzi a terhesség első heteiben.

Hát én szorítok neked és remélem,hogy baba van a dologban!

33hkm

2010. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hali! Köszönöm a választ...tegnap reggel is volt kicsit véres nyákos aztán pár óra múlva úgy igazán véres nyákosat töröltem, el is mentem zuhanyozni, de igazán nem véreztem csak egy-két kisebb véres nyák volt de nagyon picike és azóta semmi...Azt gondoltam hogy "huh végre" megjött, mert minden jelem meg van ami mensikor szokott lenni, csak a szokásos "vízesés" jellegü vérzés marad ki...lehet hogy most ilyen furcsán jön meg elöször sok idö után?
2010. dec. 3. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!