Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ecettel takarítottam ki a...

Ecettel takarítottam ki a fürdőszobát Domestos helyett. Akkor ez ugye tényleg nem káros?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit buta kérdés, csak azért kérdem, mert bár volt rajtam egy maszk, egy idő után nagyon megéreztem az ecet szagát és eléggé marta a torkomat.

Amúgy nagyon szép fényesek lettek tőle a csapok.


2010. jan. 3. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én évek óta ecetet használok a takarításra.Nem csak a fürdőszobában,WC-ben,hanem a kárpitosbútorok,szőnyegek tisztítására is.És a konyhát is ecetes-mosogatószeres vízzel mosom fel.Minden tiszta lesz,az eceteszag gyorsan elpárolog szellőztetéskor.Semmi nem károsodik tőle.Régen nem is volt másfajta tisztítószer.
2010. jan. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is ecettel takarjtom a fürdőt, DE aztán kinyitom az ablakot és becsukom az ajtót és feléke se nézek egy órát, mert hamar megfájdul tőle a fejem...nem káros, de jól szellőztess ki
2010. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem káros, de ez is, mint sokminden kis mértékben nem káros... Legközelebb ha már zavar az ecet szaga, akkor hagyd abba, szellőztess, majd folytasd később. A vízkőre még a kóla is jó, nagyon szuperul leviszi.
2010. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kismértékben nem káros. Nagymértékben viszont még a tiszta víz is káros.
2010. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!