Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Kövér"Kismamák! Nálatok...

"Kövér"Kismamák! Nálatok mennyire látszodott, hogy terhesek vagytok? Utolsó idöben?

Figyelt kérdés
18-hetes kismama vagyok!89-kg kezdtem a terhességem,de még nem látszik semmi.
2009. jan. 17. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nekem látszódott eléggé, mert én a terhesség végére 15 kg fogytam. Orvosi utasításra. Mondta adokim, hogy sok kismama szül nagy túlsúllyal és a világon semmi bajuk nincsen, de elsülhet fordítva is. Nagyon jó, segítőkész dietetikus nővért kaptam, úgyhogy lefogytam, nem kockáztattam.
2009. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 77 kilóval kezdtem a terhességet és 92-vel szültem, de szinte csak a hasam nőtt. Félidőben már azt hitték hamarosan szülök. Sok volt a vizem.

Szerencsére semmi gond nem volt a szülés során 30 perc volt az egész vajúdással együtt.

Én azt mondtam mindig, hogy amíg tökéletes minden eredményem (vérnyomás, pulzus, vérkép, cukor), addig nekem senki ne mondja hogy diétázzak. Most 10 hetes lesz a kisfiam és már 10 kiló le is ment, pedig a szoptatás miatt ugyanúgy eszem mint a terhesség alatt.

Szerintem ez abszolút alkat függő.

2009. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

szio

86al kezdtem, 34 hetes vagyok, a parom sokszor jegyzi meg, hogy mekkora pocakom van. voltam 120 kiló is, teljesen masmilyn volt, nem lehet a terhességet a koverseggel osszekeverni, pl a pocakomon nincsenek "uszogumik", és még nem szállt le a pocim, rogton a cicim alatt indul a gömböc :D


most szazvalamennyi vagyok, nem igazan mérem, amig minden adatom jo, nem szeretnek rajta parazni, voltam tobb is, egyszer leadtam, majd osszeszoritott foggal, de leadom meg egyszer :) a melleim most még szépek, 85brol 100b-re ugrottak fel, feszesek, kerekek, es formasabbak, de ez ugye mulo allapot :D

2009. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

5 hónapos koromig alig látszott,hogy kisbabát várok...aztán rohamosan nőni kezdett,a legjobban a 8.hónapban indult be...

most bezzeg:)

mintha lenyeltem volna egy kosárlabdát:)

2009. jan. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!