Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Telt (kövér) kismamák neketek...

Telt (kövér) kismamák neketek mennyire látszódott h babát vártok?

Figyelt kérdés
Én a 27. hétben vagyok de még simán letagadhatnám h babát várok.Lesz olyan amikor egyértelmű lesz a külvilágnak is h babát várok?
2009. jan. 29. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Amikor az első gyerekemmel voltam várandós 75kg-mal indultam, de még a 39.héten is alig volt "pocim".

Most viszont mikor a másodikat várom, 107kg-mal indultam, de már a 16.héten egyértelműen látszódott, hogy várandós vagyok. Pedig van egy kis súlyfelesleg a hasamon, de az eloszlott.

Szóval szerintem attól függ a pocid mérete, hogy hol helyezkedik a baba. Ne aggódj, biztosan hamarosan kikerekedsz!

2009. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a 165 centimhez képest 77 kilóval indultam. Most vagyok 81 kg. Úgy a 14. hét után kezdett nőni a pocim. Viszont most már tuti nem tagadhatnám le, hogy pocis vagyok, már a télikabáton keresztül is látszik. :)

De tényleg több mindentől függ, hogy kinek mikor kezd látszani! Nem csak a súly, de az is tényleg, hogy hol fekszik a manó.

Ne izgulj, hamarosan te sem tagadhatod le! :)

22 hetes kismami

2009. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 159 cm-esen 70 kg-al kezdtem (15 kilóval voltam több, mint a versenysúlyom :-S) Rajtam már a 9. héten meglátszott és kismamanadrágot kellett hordanom. Most 30 hetesen mindenki le van döbbenve, hogy milyen nagy a pocakom, és biztos, hogy egy baba van-e benn :-D Most 81 kg vagyok. De nem érdekel különösebben.

2009. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia!én 96 kg-al kezdtem már a 17. hétben vagyunk még nem híztam semmit bár a hasam elég hurkás volt most valahogy átrendezödőtt és már szépen látszik a pocakom amire nagyon büszke vagyok.
2009. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!