Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire engedik, hogy egy...

Mennyire engedik, hogy egy baba 42 hetnel tovabb maradjon a pocakban?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy engedik, hogy 41-42 het kozott meg bent maradjon, vagy 41 het korul csaszaroznak, esetleg meginditanak?

39 hetes vagyok, s nagyon nem akar kibujni... van egy olyan erzesem, hogy inditani fognak :(


2010. dec. 3. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A 'nagykönyv' szerint 10napot engednek ráhuzni a kiirt időpontra.
2010. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a betöltött 41. héten (pontosan) befeküdni a kórházba, és ott még várnak türelmesen 4-5 napot. akkor indítanak. De minden kórház más, hogy milyen a vezetés felfogása, hozzáállása ehhez a kérdéshez. Így a Bp. Szent Imre kh-ban van.
2010. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos az.

Én se láttam ,éreztem semmi jelét annak hogy szülni fogok.Aztán mégis elindult magától

2010. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még bőven beindulhat magától is a szülésed, ne aggódj. nekem 6 napot hagyták túlhordani, de úgy, hogy a kiírt időpont után naponta 2x mentem vizsgálatra, minden nap volt ctg és a doki is megvizsgált.fájások nélkül kinyílt teljesen a méhszájam,így oxitocinnal indították. Nem hiszem, hogy rosszabb, mint ha magától indulna be, nekem így nagyon gyors, 3 órás szülésem volt és nagyon szép élmény maradt.

Ne izgulj, be fog indulni!

2010. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem anyum 10 nappal hordott túl. 2.-ára volt ki irva, de 12.-én bújtam ki. Ennek már 24 éve :D
2010. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! :)

Igazabol faj nagyon a szemeremcsontom, s mar pingvinjarasom van, de megis ugy erzem soha nem folyik mar el a magzatviz, soha nem jon ki a nyakdugo, soha nem kezd mar el eszeveszettul fajni a hasam/derekam... Ezek a legnehezebb napok tenyleg :))

Hjajj, mar alig varom... Csak felek, hogy nem jon, nem jon... s akkor inditanak, meg minden...

Turelmetlen vagyok...

2010. dec. 3. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha indítanak, akkor sem lesz semmi.

Nekem mind a kettőt indították (egyiket 40+6-on, másikat cukor miatt a kiírás napján)

2x nagy baba, sima szülés.. ennyi.

2010. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden kórházban más az előírás, de 2 hétnél többet nem várhatnak a szülés megindításával.

Nekem kivárták volna a betöltött 42 hetet, de előtte 1 nappal, 41+6, rossz volt a kicsi szívhangja, így azonnal vittek a műtőbe.

2010. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!