Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba nem fejvégű hanem...

Adri baba kérdése:

Ha a baba nem fejvégű hanem faros vagy bármi akkor meddig engedik hogy benn maradjon? Mikor császároznak meg? (első babás) 39heteske

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem fordulahat meg?
2009. jún. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Függ a baba méretétől is, lehet hogy normálisan is meg tudod szülni annak ellenére, hogy faros. Azt szerintem mindenképpen megvárják, hogy beinduljanak a fájások, elfolyjon a magzatvíz és csak utána császároznak.
2009. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy az első válaszoló kérdésére is válaszoljak. Ilyenkor már nincs helye, hogy megforduljon. :-(
2009. jún. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is faros volt a lányom és a 40.héten befektettek.mindennap megvizsgálták a magzatvizet meg mittudomén miket.

41.hét első reggelén a doki eltávolította a nyákdugót.

Ez egy kis barnázással és görcsökkel járt,ami beindította a fájdalmakat.De mivel h nem a baba feje nyomódott ,hanem a fara ,így nem voltak elég erősek(meg se várták h erős legyen) a fájások és még egyebeket is ráírtak h rossz a baba szívműködése(amit később letagadott a doki és aztmondta h csak azért mondta mert h sokminden kell egy császárhoz) és azonnal megkell operáljanak.

A barátnőmnek is ugyanígy kezdődött a szülése,csakhogy neki nem volt faros és a nyákdugó eltávolítás utáni hajnalban rendesen beindult a szülés.(nekem erre nem adtak időd.

Anyósom a sógórnőmet farral szülte minden komplikáció nélül.Manapság nem engedik.

2009. jún. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem várták meg ,h elfolyjon a magzatvíz.

Olvastam és hallottam olyat is h a baba az utolsó nap fordult be,de kevés esély van erre,mert ahogy egy előttem szóló is írta nincs helye.

Viszont régebb símán megszülték a nők a faros babákat akár többet is.

2009. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!első babám haránt fekvésű volt és 14 órás kőkemény vajúdás után császár lett a vége.2.babámmal 17 óra vajúdás után műtöttek meg.3.babám már programozott császár lesz!
2009. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia sajna manapság a faros babával császár!!Nálunk megvárják míg beindúl a folyamat legalább 3 újnyira kitágulsz és utánna irány a műtő!Nekem így volt!!
2009. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!