Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A következő dolgokat meg...

A következő dolgokat meg lehet venni orvosi recept nélkül is? Steril vatta+géz,70 %-os alkohol, babafürdető, napraforgóolaj, hintőpor? Mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 20:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Gyógyszertári fürdetőkrémre és napraforgóolajra gondoltam.
2009. jan. 17. 20:10
 2/6 anonim ***** válasza:

az alkoholt nem, a tobbit igen

en vettem egy nagy csomag lady tena extrat, es osszesen volt 2000 asszem, de nem biztos, nem akarok huyeseget irni

2009. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem meg,de olcsóbban jössz ki ha a doki írja fel,így nem kerül sokba!

1hós baba anyukája

2009. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alkohol kivételével meg lehet venni recept nélkül is.

De sokkal olcsóbb, ha receptre veszed. Pl a popsikrém recept nélkül 500 ft körül van, recepttel meg csak 200 ft körül. Nem mindegy.

Ezeket ráér akkor megvenni, ha jöttök hazafele a kórházból.

2009. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én az alkoholt is megvehettem recept nélkül. Amúgy minek steril géz?
2009. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsonak: köldökápolashoz

meg ha nagyon kivan a mellbimbod, bekened garmastannal, raraksz ilyen steril izet, melltartó, es ugy alszol. a garmastan leirasaban olvastam

2009. jan. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!