Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mit nem szabad...

Terhesen mit nem szabad enni/inni? Nyers húson és tojáson kívül? Meg persze alkohol, stb.

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

pasztőrizálatlan tejterméket - sajtok is-

sok édesítőszeres ételt italt.

egzotikus országban v. bizonytalan helyen olyan italt amiben jég van .. nem lehet tudni milyen vízből fagyasztották

utcán készített és felszolgált ételeket


ilyesmit.

2011. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
májat vagy májaből készült ételeket, A-vitamint tartalmazó ételeket, füstöltet, tömény zsírt
2011. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon kívántam a májat, ettem is - szerintem nem lehet annyit enni belőle, hogy a benne levő A vitamint túl adagold.

elvileg párizsit sem lehetne enni,mert abban is lehet vmi baci, ami egyik évben volt is...

Szerintem egyél mindent, de mindenből inkább minőségit vegyél, figyelj jobban a higiéniára. Nyers tojást is ehetsz (pl. tiramisu),ha szalmonella-kezelt és nem háztáji tojás.

2011. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenből lehet csak mértékkel. Kivétel tényleg a nyers hús, tojás, bár azt én nem terhesen sem nagyon eszem!

A májat imádom, ettem is sokat. Bort is iszok néha, egy deci simán belefér. Ugyanúgy megiszom a napi 2-3 tejeskávémat is! Ha megkívánom szalonnát is eszek,mert imádom!

Nem beteg vagyok, csak terhes. Arra figyelek,hogy minden nap egyek legalább fél kg gyümölcsöt és a másfél liter folyadék meglegyen!

2011. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!