Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vércukorszint 8. 0 mmol/L...

Vércukorszint 8. 0 mmol/L szőlőcukor-terhelés után 2 órával sok, ha terhelés előtt 4, 4 volt?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvosom, egy hónap múlva találkozunk(eredmény előtt). Nem vagyok édesszájú, és nem eszek szalonnát sem, meg ilyenek. Normálisan étkezek, teljes kiőrlésű kenyér (25dkg/hét), alacsony zsírtartalmú tejtermékek, olivaolaj... Miért lett dupla annyi az érték?
2008. jan. 15. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

igen, magas. 7,8 mmol/l-ig normális.

2008. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Sajnos azt nem tudom megmondani, hogy mitől lett sok, a tanácsadáson én is sok olyan kismamával találkoztam, akik egészségesen étkeznek, tornáznak és még is sok lett a vércukorszintjük. Én nem ehhez a csoporthoz tartozom, mindent eszek szalonnát, tepertőt és még tornázni is lusti vagyok és mégis 4,9-ről 5,4 lett terhelés után, és ráadásul még hízni sem tudok a 24. hétben járok és 3 kg-ot sikerült felszednem!

2008. jan. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket.

[link]

36 hetes kismama

2008. jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!