Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett ez vetélés? 2hónapja...

Lehetett ez vetélés? 2hónapja császároztak,2hete elméletileg menstruáltam, és most megint vérzek, elég erősen, és hatalmas darabok jöttek ki belőlem. Nem görcsöltem. Művi befejezés milyen esetben szükséges?

Figyelt kérdés
Mondtam a dokimnak azt mondta hogy ha jovő hétig nem mulik mennyek be
2009. júl. 21. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fejezik be, ha nem ürül ki teljsen. De lehet, hogy csak nem állt be még a ciklusod. Nekem császár után 4 hónappal jött meg, egy darabig össze-vissza.
2009. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Műszeres befejezés akkor történik,amikor túl sokáig,nagyon vérzel,vagy akkor,ha UH-n találnak valami bentmaradt darabot!Nem tudom,miért nem nézett meg a doki UH-n!Miért vár a jövőhétig,az még nagyon hosszú idő,nem?

2009. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen,én is furcsállottam,ezt egy másik doki ismerősöm mondta hogy a nagy darabok utalhatnak akár vetélésre is...
2009. júl. 21. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy vetélés, nyugi! a hormonok rendeződésétől darabos. plusz, ha két hete menstruáltál elvileg, akkor most peteérésed lenne, nem vetélésed... viszont ha császároztak két hónapja, nem kellene figyelni, hogy most ne legyél megint terhes? egy év normál szülés esetén is kell(ene) a méhnek meg a hasfalnak, hogy rendeződni tudjon...
2009. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!