Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Terhesség alatt...

Lányok! Terhesség alatt szeretkezésnél használtok óvszert vagy nem?

Figyelt kérdés

Hallottam midenféle érvet és ellenérvet.

Hány évesek és hány hetesek vagytok?


2011. jan. 21. 11:37
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Bocs, én 31/nő 13 hetes. Én nem használok.
2011. jan. 21. 11:38
 2/26 anonim ***** válasza:
Dehogy használunk :) Kihasználjuk, hogy nem kell védekezni :) Miért kéne használni? Nyilván a férjed/párod, gyermeked apja akivel együtt vagy... A higiéniára talán kicsit jobban figyelünk, de amúgy is rendszeresen tisztálkodunk :D
2011. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
szia! 21/L vagyok, 26 hetes, kb 7. hét óta nem hazsnálunk
2011. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Mi sem használtunk.Amúgy sem,de terhesség alatt pedig plána.

25 N,a babám 4 hónapos és itt van az ölemben:-)

2011. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Azt mondják a spermiumok kiválthatnak méhösszehúzódásokat, nálam ez volt a helyzet. Szeretkezés után fájdalmaim voltak és óvszer használatával ez megszűnt. Így mi használtunk, mindkét terhességem során.
2011. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
59%
Ha nincs nemibetegségetek akkor nem kell. Mivel gondolom a nemkívánt terhességtől már nem kell félni, ha egyszer terhes vagy...
2011. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
terhességem alatt (is) megszakítást alkalmaztunk. Nagyon érzékeny voltam a fertözésekre és ha belém ment, hiába mentem zuhanyozni, mindig kaptam egy "jó kis" fertözést. Terhességemet is rögtön kúppal kezdtem mert ugye hogy fogant a gyerek... muszáj volt :(
2011. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Az elején még egyáltalán nem, de kb. félidőtől igen. Megváltozik a baktérium flóra, érzékenyebben reagál a szervezet bármely nem "odaillő" dologra. Óvszerrel annyiban volt "biztonságosabb", hogy utána nem volt semmilyen nyálkahártya-, érzékelhető kellemetlen reakció. Baci még véletlenül sem került be. Addig pedig biztosan jó dolog "védekezni", amíg meg tudtam, hogy zárt-e vagy nyitott-e a méhszájam. (ha valakinek nyitott, nemhogy óvszerrel, sem azzal, sem nélküle meg is tilthatják) A vége felé azért tanácsos, hogy a sperma ne indítson szintén semmilyen reakciót (már aki erre hajlamos lehet) fájások stb. Ha pedig kiírt időben vagy, akkor pedig még "javasolt" is óvszer nélkül.

Nem kényszeres dolgok ezek, csak érdemes átgondolni, időnként áldozatot hozni. De ez is "vérmérséklet" kérdése.

Én már korban vagyok.

35 éves vagyok, 32 hetes kismama

2011. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

11:47-es! Szegény, akkor a gyerek miatt vállaltad az "áldozatot és tudtad, hogy fertőzésed lesz? Csak egyszre voltatok együtt védekezés nélkül ovunál és rögtön összejött? Vagy hogy volt?

Köszi az eddigi válaszokat!

2011. jan. 21. 12:02
 10/26 anonim ***** válasza:

nem.

27 hetes, 30 éves

2011. jan. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!